تاریخ خبر: ۰۲ آذر ۱۳۹۵

پالایشگاه پلدختر برای مردم خاطره شده است/لزوم تسریع دراجرای پروژه

پلدختر – نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پالایشگاه این شهرستان برای مردم خاطره شده است عنوان کرد: باید در اجرای این پروژه تسریع به عمل آید.
به گزارش خبرنگار مهر، حمید رضا کاظمی ظهر چهارشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید پلدختر در سخنانی با تاکید بر ضرورت بازسازی دیواره ساحلی رودخانه کشکان در پلدختر اظهار داشت: پالایشگاه پلدختر در حد یک خاطره و تابلو در ذهن مردم باقی مانده و هیچ گونه اقدامی در راستای احداث آن صورت نگرفته است.

وی همچنین بر ضرورت تعیین تکلیف شهرک صنعتی شهرستان پلدختر تاکید کرد و گفت: همچنین ضرورت دارد که پروژه چهار خطه خرم آباد – پلدختر تسریع یابد.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تکمیل پروژه های نیمه تمام این شهرستان تاکید کرد و گفت: همچنین باید اقدامات لازم برای اجرای سد های «چول هول» و «بن لار» در پلدختر صورت گیرد.

کاظمی با بیان اینکه احداث سد معشوره موجب ایجاد مشکلات برای کشاورزان پلدختری می شود گفت: همچنین متاسفانه احداث آزاد راه خرم آباد – پل زال موجب از دست دادن سه هزار فرصت شغلی بخش خدمات در پلدختر شده است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه