تاریخ خبر: ۰۳ آذر ۱۳۹۵
گاز صنایع لرستان قطع شد/ افزایش ۳ میلیون متر مکعبی مصرف گاز

گاز صنایع لرستان قطع شد/ افزایش ۳ میلیون متر مکعبی مصرف گاز

خرم آباد – مدیر عامل شرکت گاز لرستان از قطع کردن گاز صنایع این استان به دلیل سرمای هوا و تامین گاز مورد نیاز بخش خانگی خبر داد.
حشمت الله شمس خرم آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر در سخنانی با اشاره به سرمای چند روز اخیر در استان لرستان اظهار داشت: خوشبختانه تا امروز قطعی گاز در استان نداشته ایم.

وی با بیان اینکه فشار گاز در برخی شهرهای لرستان مانند الشتر، نورآباد، خرم آباد، کوهدشت و پلدختر که در انتهای خط انتقال گاز استان قرار دارند پایین آمده است گفت: با این وجود تا کنون قطعی گاز در بخش خانگی استان نداشته ایم.

مدیر عامل شرکت گاز لرستان در ادامه سخنان خود با تاکید بر ضرورت صرفه جویی مردم در مصرف گاز خانگی بیان داشت: طی روز گذشته هشت میلیون متر مکعب گاز دراستان مصرف شده که از این میزان شش میلیون متر مکعب در بخش خانگی بوده است.

شمس خرم آبادی یادآور شد: همچنین مصرف گاز در روز سه شنبه نیز ۸.۷ میلیون متر مکعب بوده که از این میزان ۵.۵ میلیون متر مکعب در بخش خانگی است.

وی با بیان اینکه میزان گاز مصرفی در بخش خانگی استان در شرایط عادی بین پنج تا ۵.۵ میلیون متر مکعب است گفت: طی دو تا سه روز اخیر میزان مصرف گاز دربخش خانگی استان سه میلیون متر مکعب افزایش یافته است.

مدیر عامل شرکت گاز لرستان در ادامه سخنان خود از قطع کردن گاز صنایع استان خبر داد و گفت: بر اساس تصمیم کمیته بحران شرکت گاز لرستان گاز صنایع استان برای تامین گاز مورد نیاز بخش خانگی لرستان قطع شده است.

شمس خرم آبادی با تاکید بر اینکه این قطعی گاز به دستور وزیر بوده است عنوان کرد: گاز صنایع استان تا زمانی که شرایط عادی در استان حاکم شود قطع خواهد بود و آنها می توانند از سوخت جایگزین استفاده کنند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه