تاریخ خبر: ۲۱ تیر ۱۳۹۵
اردوی تیم ملی پارالمپیک دوو میدانی کشورمان در خرم آباد

اردوی تیم ملی پارالمپیک دوو میدانی کشورمان در خرم آباد

اردوی تیم ملی پارالمپیک دوو میدانی کشورمان در خرم آباد

اردوی تیم ملی پارالمپیک دوومیدانی کشورمان چند صباحی است به میزبانی خرم آبادودر مجموعه تخصصی آکادمی این شهرآغاز شده و ورزشکاران ملی پوش تیم ملی دو ومیدانی جانبازان ومعلولان کشورمان تمرینات مستمر خود را هرروز زیر نظر مربیان تیم ملی ازجمله مصطفی بهرامی یکی ازموفق ترین مربیان دو ومیدانی کشورمان انجام می دهند.

درخصوص برپایی این اردوی دراز مدت مربی لرستانی تیم ملی دو ومیدانی جانبازان و معلولان کشورمان گفت: این اردو با شرایط خوبی جهت آمادگی بیشتر ورزشکاران برای مسابقات پارالمپیک در حال برگزاری است.مصطفی بهرامی افزود: این اردوبه صورت متمرکز در۳ منطقه لرستان، تهران وتبریز برگزار می شود که درلرستان این اردو را درآکادمی تخصصی پرتاب ها ی خرم آباد آغازکرده ایم.

مربی تیم ملی دو و میدانی جانبازان و معلولان کشورمان همچنین از برگزاری یک اردوی میان برنامه دریکم مردادماه خبردادوعنوان داشت: این اردو درآذربایجان شرقی انجام وبه مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت که پس از آن مجدد تمرینات درخرم آباد پیگیری می شود.

وی ادامه داد: دراردوی دوومیدانی لرستان ۵ نفر ازورزشکاران سهمیه دارمهمان مردم خرم آباد هستند وازامکانات وتجهیزات آکادمی خرم آباد استفاده می کنند.

حامدامیری وسجادمحمدیان ( در پرتاب وزنه) ازلرستان وجواد مردانی( از خوزستان درپرتاب نیزه)،محمدخالوندی(ازکرمانشاه درپرتاب نیزه) و خانم هاشمه متقیان ( ازخوزستان در پرتاب نیزه)ازورزشکاران حاضر در اردو هستند که برای آمادگی بیشتر در مسابقات پارالمپیک ریو تمرین می کنند. مربی تیم دو و میدانی جانبازان و معلولان کشوراظهارداشت:حامدفتحی گنجی از لرستان یکی دیگر از ورزشکارانی است که ۲۲ تیرماه برای کسب سهمیه مسابقه خواهد داشت که در صورت موفقیت به آمار ورزشکاران پارالمپیکی اضافه خواهد شد. وی خاطر نشا ن کرد: تاکنون ۱۹ نفر از ورزشکاران دو ومیدانی موفق به کسب سهمیه شده اند واعزام این ورزشکاران به مسابقات پارالمپیک ۱۰ شهریور ماه جاری انجام می شود.

گفتی است: ورزشکاران لرستانی درقالب تیم ملی دردوره قبلی موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۲ نقره و ۱ برنزو به عبارتی ۲۰ درصد مدال های دوومیدانی کشورمان را درمسابقات پارالمپیک شده اند.

 

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

IMG_1662 2 (6) image image

یک دیدگاه