تاریخ خبر: ۰۵ آذر ۱۳۹۵
۱۱۳ سایت اینترنت تحت پوشش ۴G در استان لرستان راه‌اندازی می‌شود

۱۱۳ سایت اینترنت تحت پوشش ۴G در استان لرستان راه‌اندازی می‌شود

مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان گفت: ۱۱۳ سایت اینترنت تحت پوشش ۴G امسال در استان لرستان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، هومان محمودی ظهر امروز در جمع خبرنگاران شهرستان خرم‌آباد بابیان اینکه در لرستان سایت ۳G از سال ۹۴ در استان راه‌اندازی شده است، اظهارداشت: در استان لرستان از سال ۹۴ تاکنون حدود ۱۴۸ سایت ۳G وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه در مرکز دو شهرستان رومشکان و دوره چگنی تا بهمن‌ماه امسال سایت ۳G راه‌اندازی می‌شود، افزود: تا بهمن‌ماه امسال سایت‌های ۴G در استان راه‌اندازی می‌شود.

مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان عنوان کرد: در شهر خرم‌آباد تاکنون ۵۸ سایت ۴G راه‌اندازی شده و تا پایان بهمن‌ماه سال ۹۵ راه‌اندازی‌های اینترنت در دیگر شهرهای استان تکمیل می‌شود.

وی با بیان اینکه ۲۶ سایت ۴G در سطح شهرستان بروجرد در حال نصب است که طی دو هفته آینده راه‌اندازی می‌شود، بیان کرد: علاوه بر۵۸ سایت موجود در شهر خرم‌آباد، ۱۱۳ سایت دیگر در سایر شهرستان‌های استان وجود دارد که تا پایان امسال راه‌اندازی می‌شود.

محمودی با اشاره به اینکه هم اکنون ۴۴۹ هزار و ۸۱۸ تلفن ثابت در استان فعال است، خاطرنشان کرد: در استان حدود ۵۷ هزار و ۲۲۵، ADSL وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه حدود یک‌میلیون و ۴۱۴ هزار و ۳۸۷ تلفن همراه در استان لرستان فعال است گفت: از ابتدای سال ۹۵ تاکنون حدود هشت هزار و ۱۰۶ تلفن ثابت و حدود هشت هزار و ۴۰۵ عدد ADSL از شرکت مخابرات استان خریداری شده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان اظهارداشت: هم اکنون ۷۸۹ سایت جاده‌ها، روستاها، مرکز شهرستان‌ها و دیگر بخش‌های استان را پوشش می‌دهد.

وی از راه‌اندازی سایت تلفن همراه در گردنه زاغه خبر داد و افزود: دکل‌های سایت تلفن همراه در این منطقه احداث‌شده که به‌زودی راه‌اندازی می‌شود.

محمودی در رابطه با تعداد پرسنل مخابرات لرستان عنوان کرد: هزار و ۴۸۲ نفر در مجموعه مخابرات استان مشغول به کار هستند در حالی که استاندارد نیروی انسانی در این مجموعه ۴۰۰ نفر بوده و بیشترین هزینه‌های این شرکت مربوط به نیروی انسانی آن است.

وی با اشاره به اینکه شرکت مخابرات پاسخگویی مناسب‌تری از دیگر شرکت‌ها دارد، بیان کرد: امتیازات داده‌شده توسط شرکت مخابرات برای استفاده آسان مشترکان است و به دنبال این هستیم امورات مردم را پیگیری کنیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان بابیان اینکه شرکت‌های خصوصی آمار تخلیه بالایی دارند، گفت: بر اساس مستندات به‌دست‌آمده بازار بیشتر در دست مخابرات است و افراد از شرکت مخابرات استفاده بیشتری دارند.

وی با اشاره به اینکه هک شدن مودم‌های وای فای ربطی به اپراتور ندارد، تصریح کرد: تنظیمات مودم در این رابطه را باید خود مشترکان انجام دهند و این در حالی است که شرکت مخابرات به‌صورت اشانتیون تنظیمات آن را برای افراد انجام می‌دهد.

محمودی بابیان اینکه طی چند روز اخیر در استان کندی کشوری اینترنت داشتیم که در حال حاضر رفع شده است، خاطرنشان کرد: سامانه ۲۰۲۰ از ساعات هفت صبح تا ۱۹ شب پاسخگو مشکلات مردم است.

وی اظهارداشت: به هنگام مواجه با قطعی اینترنت در منازل افراد، کارشناسانی جهت بررسی موضوع به آنجا فرستاده تا مشکل را برطرف کرده و کار را رصد کنند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه