تاریخ خبر: ۱۲ آبا ۱۳۹۴
نایب قهرمان پرتاب وزنه کلاس F42 جهان: در پارا المپیک ۲۰۱۶ جبران می کنم

نایب قهرمان پرتاب وزنه کلاس F42 جهان: در پارا المپیک ۲۰۱۶ جبران می کنم

نایب قهرمان پرتاب وزنه کلاس F42 جهان، می‎گوید: با اینکه رکورد آسیا را شکسته اما انتظار بیشتری از خودش داشته است.
سجاد محمدیان که در کشور قطر و در محل برگزاری پیکارهای معلولان جهان حضور دارد، در گفت‎وگو با اشاره به مقام نایب قهرمانی‎اش در این رقابت‎ها گفت : تا پرتاب آخر از حریف انگلیسی جلو بودم که متأسفانه پرتاب پنجمم خطا شد و او رکورد بیشتری زد.
وی تصریح کرد: پرتاب چهارم ۱۴ متر و ۵۴ سانتی‎متر بود که ورزشکار انگلیس در حرکت پنجم ۱۴ متر و ۹۴ سانتی‎متر را پرتاب کرد. در پرتاب آخر رکورد ۱۵ متر و ۵۰ سانتی‎متر را زدم که داور به درستی خطا گرفت و قهرمانی را از دست دادم.
محمدیان با بیان اینکه انتظار بیشتری از خودم داشتم، افزود: با اینکه بعد از بازی‎های آسیایی اینچئون در هیچ رقابت بین‎المللی شرکت نکرده بودم اما با وجود دکتر مصطفی بهرامی مربی خوبم که حریف‎ها را به خوبی آنالیز کرده بود و با تمرین‎های به‎روزی که انجام داده بودم، می‎توانستم قهرمان شوم.
این ورزشکار لرستانی که رکورددار آسیا در پرتاب وزنه کلاس F42 نیز است خاطرنشان کرد: تنها در ۲ رقابت بین‎المللی(آسیایی اینچئون و جهانی) شرکت کرده‎ام که در اینچئون با رکوردشکنی قهرمان شدم و در قطر به مقام دوم رسیدم.
وی ادامه داد : هدفم این است که در پارا المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو به عنوان نخست برسم و جبران کنم.
محمدیان یادآور شد: اسفندماه پیکارهای قهرمانی آسیا را در پیش دارم و چون سهمیه المپیک را گرفته‎ام، برای من رقابت زیاد مهمی نیست و فقط به موفقیت در ریودوژانیرو فکر می‎کنم.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

نیکبخت koshti - Copy image 2022512

یک دیدگاه