تاریخ خبر: ۲۱ تیر ۱۳۹۵
وحید امیری:هر جا برانکو بگوید بازی می‌کنم

وحید امیری:هر جا برانکو بگوید بازی می‌کنم

ا هر جا برانکو بگوید بازی می‌کنم

وحیدامیری، علیرضابیرانوندوساسان انصاری سه بازیکن جدیدپرسپولیسی هاهستند که دربازار تابستانی نقل و انتقالات راهی این تیم شدند.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران که درامسال درترکیب خود از وجود ۶ بازیکن لر استفاده خواهد کرد جمعه گذشته برای انجام یک اردوی برون مرزی به کشور اوکراین عزیمت نمود تا با انجام تمرینات تاکتیکی خود رابرای فصل جدید لیگ برترفوتبال ایران آماده کند.

قبل ازعزیمت این تیم وحید امیری بازیکن جدید این تیم که با باشگاه پرسپولیس قرارداد داخلی امضا کرده بود با حضوردرهیات فوتبال استان تهران قرارداد خود را رسمابرای دوفصل به ثبت رساند تا از این پس طرفداران تیم پرسپولیس در لرستان چند برابرشوند.

وی پس از ثبت قراردادش گفت: کارمن از روزی که در باشگاه پرسپولیس قراردادبستم شروع شد. کار سختی داریم ولی امیدوارم بتوانیم جواب محبت و احترام زیادی که هواداران به ما گذاشتند با نتایج خوب بدهیم.

امیری درمورد نرفتن به تیم علیرضا منصوریان با وجود شاگردی او در نفت تهران اظهار داشت: دوسال درخدمت علیرضا منصوریان بودم و از ایشان کارهای زیادی یاد گرفتم و از اوبخاطر همه چیزتشکر می‌کنم ولی فوتبال حرفه‌ای است و از آنجا که خودم از بچگی پرسپولیسی هستم تصمیم گرفتم به پرسپولیس بیایم چون موفقیت خود را دراین تیم دیدم وامیدوارم با کمک آقای برانکو روز به روز پیشرفت کنم.

ملی پوش فوتبال لرستان درخصوص شرایط پرسپولیس تصریح کرد : جو تیم بسیار خوب، دوستانه و فراتر از تصوراتم است. به دلیل اینکه میانگین سنی تیم نیز پایین است همه مثل برادر هستند و امیدوارم این مسئله تا پایان فصل و سال‌های سال ادامه داشته باشد.

وی پیرامون اینکه وزیرورزش گفته بود قرارداد سرخابی‌ها نجومی است،گفت: خداوکیلی اینطور نیست. به دلیل اینکه قرار بود قراردادمان را نشان ندهیم این کار را نمی‌کنم. قراردادم طوری نیست که بقیه فکر می‌کنند و زیر یک میلیارد است.

امیری در مورد توافق تلفنی با بهرام افشارزاده پیش ازاینکه به پرسپولیس بیاید اما به دلیل اظهارات وزیر ورزش مبنی برقراردادهای میلیاردی این انتقال صورت نگرفت، ابرازکرد: اصلاکوچکترین بحث مالی با استقلال در این قضیه نداشتم. حضورم در پرسپولیس بیشتر دلی بود و خدا شاهد است اصلا بحث مالی با استقلال انجام ندادم که خیلی‌ها فکرمی‌کنند بخاطر مباحث مالی تیم آینده‌ام را انتخاب کردم. پرسپولیس را انتخاب کردم و از این مسئله رضایت دارم. امیدوارم هواداران هم کمک کنند تا بهترین نتایج را کسب کنیم.

بازیکن جدید تیم پرسپولیس تهران ادامه داد : با آقای برانکو صحبت کردم و ایشان هم گفت انتظارات از من بالا است و خیلی سر و صدا شد که به پرسپولیس آمدم. امیدوارم با حمایت همه انتظارات را برآورده کنم و نشان دهم دلی پرسپولیس را انتخاب کردم.

وی خاطرنشان کرد: هر منطقه از زمین که آقای برانکو تصمیم بگیرد بازی می‌کنم. مهم این است که لباس پرسپولیس را بپوشم و دراین تیم خدمت کنم.

امیری درمورد احتمال قهرمانی پرسپولیس در فصل آینده گفت: من قول موفقیت می‌دهم. ۱۰۰ درصد باید قول قهرمانی به هواداران بدهیم چون با اتفاقات سال گذشته و فصل‌های پیش ازآن هواداران پرشور این تیم انتظار قهرمانی دارد و امیدوارم بتوانیم خواسته آنها را برآورده کنیم.

او با اشاره به وضعیت آمادگی بدنی خود ابراز کرد: خدا راشکرخوب است،تقریبا۶-۵ روزی در بیمارستان آزمایش دادم که گفتند یک ویروس وارد بدنم شده است اما حالا یکی، دو روزی است که کنار تیم تمرین می‌کنم و همه چیز خوب است.

 

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

ورزش

یک دیدگاه