تاریخ خبر: ۲۱ تیر ۱۳۹۵

تشکیل کمیته اقتصاد مقاومتی در برق استان لرستان

اطلاع رسانی بامدادلرستان

شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان کمیته اقتصاد مقاومتی را با هدف تحقق مقاصد و برنامه ها در ۵ بخش تشکیل داد

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان مهندس خودنیا مدیر عامل شرکت با ارائه گزارشی تشکیل کمیته بررسی و پیگیری اهداف در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی را ارائه نمودند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان اظهار داشت: این کمیته در ۵ بخش اهداف را دنبال میکند که عبارتند از کاهش تلفات انرژی ، عملیات برق رسانی به روستا های ۱۰ تا ۲۰ خانوار ، اجرای سیستم AMI و شروع هوشمند سازی شبکه ها ، نیرو گاه های پراکنده و نصب کنتور های هوشمند بر روی چاه های کشاورزی مطابق با برنامه ملی که شامل ارتقای بهره وری و عدالت بنیان کردن اقتصاد و توسعه عدالت اجتماعی و ارتقای توان تولید ملی می باشد .

مهندس فریدون خودنیا گفت: در تمامی پنج بخش فوق اهداف کلان و مرتبط پروژه با اقتصاد مقاومتی تبیین و ابلاغ شده است.

وی افزود: در سال جاری می بایست اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری بطور کامل در شرکت توزیع برق اجرایی گردد تا بتوان تهدید ها را به فرصت تبدیل و شاهد شکوفایی صنعت برق باشیم .

مهندس خودنیا بیان نمودند: به منظور تحقق شعار سال مقام عظمای ولایت اقداماتی در شرکت می بایست اجرایی شود که تأثیر آن کاملا ملموس و قابل رویت باشد که ازجمله آنها می توان تکمیل پروژه های نیمه تمام ،جمع آوری لوازم و تجهیزات مازاد روی شبکه های توزیع بخصوص تیر های اضافی موجود در شبکه ،اقتصادی نمودن پروژه ها و داشتن توجیه اقتصادی برای اجرای طرح ها و مدیریت مصرف انرژی برق اشاره نمود.

وی ضمن اشاره به این موضوع که مدیریت های توزیع شهرستان ها باید بیش از پیش به موضوع اقتصاد مقاومتی توجه نمایند ابراز داشتند حرکت ها ی فراوانی جهت رسیدن به اقتصاد مقاومتی شده است اما می طلبد باز هم روی زیر ساختی شدن فعالیت ها بیشتر کار شود.

مهندس خودنیا گفت توانمند سازی منابع انسانی شرکت در سطح استان می تواند نتایج اثربخشی در این مورد بر جا بگذارد و می بایستی با استفاده از توان نیرو ها و خرد جمعی آنان اهداف غایه شرکت و رسیدن به اقتصاد مقاومتی را سر لوحه کار خود قرار دهیم.

 

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image 2168674 5 (3) 8 (9)

یک دیدگاه