تاریخ خبر: ۰۶ آذر ۱۳۹۵
عملیات اجرایی سد لیروک در لرستان آغاز می‌شود

عملیات اجرایی سد لیروک در لرستان آغاز می‌شود

استاندار لرستان گفت: حوزه آبریزسد لیروک در استان لرستان قرار دارد و ممکن است عملیات اجرایی سد لیروک دو سال دیگر انجام شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، هوشنگ بازوند ظهر امروز در جلسه پیگیری مصوبات شهرستانی که در دفتر استاندار لرستان برگزار شد با اشاره به اینکه حوزه آبریزسد لیروک در استان لرستان قرار دارد اظهار داشت: در جلسه برگزار شده در راستای تقسیمات کشوری نیز حق را به استان لرستان دادند.

وی با بیان اینکه ممکن است عملیات اجرایی سد لیروک دو سال دیگر انجام شود افزود: پیش از شروع آغاز عملیات اجرایی این سد ، باید راه دسترسی آن در استان لرستان ایجاد شود.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه ۵۰۰ میلیون تومان تخصیص ۱۰۰ درصدی به پروژه تعریض جاده ازنا به شازند داده شده و در حال فعالیت است گفت: تعهد استان برای اجرای این پروژه انجام شده و در راستای تعهد ملی نیز باید برای اختصاص اعتبار اجرای طرح پیگیری صورت گیرد.

وی با بیان اینکه استخر شهرستان ازنا حدود ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد عنوان کرد: استخر شهرستان ازنا باید ظرف مدت ۲ ماه آینده واگذار شود، در غیر این صورت باید سازمان مدیریت به طور کامل اعتبارش را برای اتمام پروژه تامین کند.

بازوند بیان کرد: همچنین ظرف مدت ۱۵ روز هفت مدرسه روستایی شهرستان ازنا باید از بخاری استاندارد بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه تبدیل روستای سوری به شهر یک پروسه است، تصریح کرد: این پروسه باید پیگیری شود و ممکن است دو سال طول بکشد تا به شهر تبدیل شود.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه بیمارستان درمان بستر باید در رومشکان احداث شود، خاطرنشان کرد: ایجاد بیمارستان درمان بستر در رومشکان یک امر ضروری است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه