تاریخ خبر: ۱۲ آبا ۱۳۹۴

در رقابت های دوومیدانی جانبازان معلولین جهان: محسن کائیدی از کسب سهمیه بازماند!

سجاد محمدیان سهمیه پاراالمپیک را کسب کرد اما محسن کائیدی از کسب سهمیه بازماند!
در اولین روز از رقابت های جهانی دو و میدانی معلولین سجاد محمدیان دلاور لرستانی در ماده پرتاب وزنه کلاس F42 موفق به کسب نشان نقره و سهمیه مستقیم بازی های پارالمپیک ریو شد.
محمدیان با سیزده پرتابگر هم گروه بود و موفق شد در نهایت با ثبت رکورد ۱۴ متر و ۵۴ سانتی متر پس از رقیب قدرتمند خود از کشور انگلستان به عنوان نایب قهرمانی جهان اکتفا کند.
محمدیان در مسابقات پاراآسیایی اینچئون نیز موفق به کسب نشان طلا و رکورد شکنی آسیا شده بود و رقابت های جهانی قطر دومین تجربه برون مرزی او به شمار می رود.
رقابت های جهانی قطراز ۳۰ مهر ماه – آغاز شده و بمدت ده روز ادامه خواهد داشت ،دراین مسابقات بیش از ۱۲۰۰ ورزشکار از ۱۰۰ کشور جهان در ۴۰ کلاس پزشکی مختلف با هم به رقابت خواهند پرداخت.
در این رقابت تیم ملی دو و میدانی جانبازان و معلولین جمهوری اسلامی ایران نیز با ۱۹ ورزشکار حضور یافته است. دراین پیکارها محسن کائیدی درعین ناباوری بدلیل عدم آمادگی خود موفق به کسب نشان برنز دررقابت های پرتاب نیزه شد وی در رقابت های پرتاب نیزه کلاس F34 با ۸ حریف قدرتمند از کشورهای صاحب نام دراین رشته روبرو شد و در نهایت با ثبت رکورد ۳۲ متر و ۲۶ سانتی متر به عنوان سوم و نشان برنز دست یافت.
اما از آنجا که سهمیه های مستقیم به نفرات اول و دوم هر ماده اختصاص می یابد، کائیدی می بایست شانس خود را برای دریافت سهمیه مستقیم، در رقابت های پرتاب وزنه امتحان کند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image 8 (6) image 2176686

یک دیدگاه