تاریخ خبر: ۰۷ آذر ۱۳۹۵
انعقاد تفاهم‌نامه بین اداره کل فنی و حرفه‌ای و زمین‌شناسی لرستان

انعقاد تفاهم‌نامه بین اداره کل فنی و حرفه‌ای و زمین‌شناسی لرستان

خرم آباد – مدیر کل فنی و حرفه ای لرستان از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین این اداره کل و سازمان زمین شناسی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، رحمن قلاوند در سخنانی از انعقاد تفاهمنامه همکاری بین اداره کل فنی و حرفه ای استان و اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی لرستان خبر داد.

وی هدف از انعقاد این تفاهم نامه را توسعه مشاغل و توانمندسازی فعالان و علاقمندان رشته های زمین شناسی و اکتشافات معدنی بین دو دستگاه اعلام کرد.

مدیر کل فنی و حرفه ای لرستان تصریح کرد: تفاهم نامه انتفاع حداکثری از داشته های مشترک به منظور استفاده از ظرفیتهای آموزشی، مهارتی و پژوهشی است.

قلاوند اظهار داشت: هر دستگاهی دارای ظرفیتهای خاصی بوده و اگر به اشتراک گذاشته شوند، اثربخش خواهند بود و تعامل و همکاری بین دستگاهها باعث هم افزایی و پیشرفت در روند کاری آنها می شود.

احد فاضلی مدیر کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی استان لرستان نیز ضمن ابراز خرسندی از برقراری این تفاهم نامه عنوان کرد: با انعقاد این تفاهم نامه آموزش دیدگان در دوره های مختلف می توانند پس از پایان یافتن دوره های آموزشی خود، مدرک معتبر از آموزش فنی و حرفه ای دریافت کنند.

وی افزود: اقدامات سازمان آموزش فنی و حرفه ای در کشور برای همه مشهود بوده و استان لرستان نیز از این مهم مستثنی نیست.

مدیر کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی استان لرستان تصریح کرد: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان نیز در راستای آموزش های نوین و همکاری با کارآموزان تلاش های گسترده ای داشته است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه