تاریخ خبر: ۰۸ آذر ۱۳۹۵
جزئیات آتش‌سوزی تریلر نفت‌کش و کامیون بنز در محور خرم‌آباد-بروجرد

جزئیات آتش‌سوزی تریلر نفت‌کش و کامیون بنز در محور خرم‌آباد-بروجرد

رئیس آتش‌نشانی شهرستان خرم‌آباد گفت: برخورد یک دستگاه تانکر نفت‌کش حامل نفت کوره با کامیون حامل مرغ گوشتی در محور خرم‌آباد- بروجرد سبب واژگونی و آتش گرفتن آن‌ها شد که در این حادثه ۲ نفر فوت شدند.

فضل‌الله رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد با بیان اینکه شب گذشته ساعت ۲۱:۵ دقیقه یک دستگاه تانکر نفت‌کش حامل نفت کوره پس از برخورد با یک پیکان بار و یک کامیون حامل مرغ گوشتی از جاده منحرف و به دره سقوط کرد اظهار داشت: تانکر نفت‌کش حامل نفت کوره و کامیون حامل مرغ گوشتی هر دو از سمت بروجرد در حرکت بوده‌اند که تانکر نفت‌کش با یک وانت‌بار برخورد می‌کند که وانت‌بار دچار خسارت جزئی می‌شود و سپس تانکر نفت‌کش با کامیون حامل مرغ گوشتی برخورد می‌کند.

وی افزود: کامیون حامل مرغ گوشتی در سمت راست لاین خود واژگون شده و تانکر نفت‌کش نیز گارد ریل را شکسته و از سمت چپ در دره سقوط می‌کند.

رئیس آتش‌نشانی شهرستان خرم‌آباد با اشاره به اینکه تصادف در نزدیکی روستای طالقان رخ‌داده است عنوان کرد: پس از واژگونی تانکر نفت‌کش و کامیون دچار حریق شدند.

وی بیان کرد: شب گذشته برای مهار آتش‌سوزی حدود ۱۲ اکیپ به منطقه اعزام شد ولی با توجه با توجه به‌شدت آتش‌سوزی، مهار آتش تا ساعت ۲۳ به طول انجامید.

رشیدی بابیان اینکه راننده تریلر نفت‌کش و کامیون در دم فوت شدند تصریح کرد: با توجه به اینکه جسد راننده کامیون شب گذشته پیدا نشد، جستجو به صبح امروز موکول شد که با اعزام نیروهای سازمان اقدام به‌ جابه‌جایی کامیون شد و جسد راننده در زیر کامیون پیدا شد.

وی با بیان اینکه زمین‌های کشاورزی منطقه بر اثر ریخته شدن مواد سوختی آلوده‌شده است گفت: هنوز مقداری مواد سوختی در تانکر است که تخلیه نشده که باید برای تخلیه آن نیروهای شرکت نفت ورود کنند.

سرهنگ چغلوند رئیس پلیس‌راه استان لرستان نیز اظهار داشت: شب گذشته یک دستگاه تریلر کشنده حامل بار مواد سوختی با کامیون بنز برخورد کرده و در دره واژگون می‌شود.

وی بابیان اینکه پس از برخورد دو دستگاه تریلر نفت‌کش و کامیون و واژگونی آن‌ها دچار آتش‌سوزی می‌شوند افزود: عدم توجه به جلو راننده تریلر کشنده سبب رخ دادن این حادثه بوده است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

2162883 image image image

یک دیدگاه