تاریخ خبر: ۰۹ آذر ۱۳۹۵
مدیرکل پست لرستان خبر داد: جابه‌جایی بیش از ۳۸۳ هزار مرسوله پستی در آبان ماه

مدیرکل پست لرستان خبر داد: جابه‌جایی بیش از ۳۸۳ هزار مرسوله پستی در آبان ماه

مدیرکل پست لرستان از جابه‌جایی بیش از ۳۸۳ هزار مرسوله پستی در آبان ماه در استان خبر داد.

حاتم سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، بیان کرد: مجموع مرسولات صادری پستی استان در ماه قبل ۳۸۳ هزار و ۸۵۶ مورد بوده که به همین تعداد از مسافرت‌های درون و برون شهری جلوگیری شده است.

وی ادامه داد: سیاست‌های اصلی ما توسعه سرویس ۱۹۳ به عنوان تلفن خدمت است که می‌تواند بسیاری از مشکلات ترافیکی و تردد داخل شهر را حل کند.

سلیمانی با بیان اینکه استفاده از خدمات پستی مزایای زیادی به دنبال دارد، تصریح کرد: سرویس ۱۹۳ در خرم‌آباد راه‌اندازی شده و درصدد تعمیم آن به سایر شهرستان‌ها هستیم و همگان تمامی امور روزمره را با کمترین هزینه از طریق این سرویس می‌توانند انجام دهند.

مدیرکل پست لرستان تصریح کرد: این سرویس کاهش هزینه‌ها، آلودگی زیست محیطی، ترافیک، تصادفات و… را به‌دنبال دارد و همچنین از مراجعات مردم به اداره‌ها جلوگیری می‌شود؛ یعنی پست به عنوان نماینده مردم مراجعه می‌کند و سیستم مکاتبه جایگزین مراجعه می‌شود.

وی با بیان اینکه کار با این سیستم باعث صرفه‌جویی و افزایش بهره‌وری می‌شود، افزود: در بعضی از ساعات روز، شهر دچار قفل ترافیک می‌شود و هرچه تردد کمتر باشد، هزینه‌ها کاهش پیدا می‌کند و علاوه بر مسائل روحی روانی از اتلاف وقت نیز جلوگیری می‌شود و با این سرویس می‌توانیم بدون اینکه از منزل خارج شویم، کارهای بیرونی را انجام دهیم.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه