تاریخ خبر: ۱۰ آذر ۱۳۹۵
تیم‌های واکنش سریع در تمامی شعب جمعیت هلال‌احمر استان لرستان مستقر شدند

تیم‌های واکنش سریع در تمامی شعب جمعیت هلال‌احمر استان لرستان مستقر شدند

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان لرستان گفت: تیم‌های واکنش سریع جمعیت هلال احمر لرستان با توجه پیش‌بینی‌ وقوع سیلاب در تمامی شعب جمعیت هلال‌احمر مستقر شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، حسین رضا مرادی شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران استان که در دفتر استاندار لرستان برگزار شد اظهار داشت: در رابطه با وقوع سیلاب با توجه به پیش‌بینی‌های انجام‌شده در همه شعب جمعیت هلال‌احمر استان تیم‌های واکنش سریع مستقر و در حالت آماده‌باش کامل قرار دارد.

وی با بیان اینکه تیم‌های امدادی جمعیت هلال‌احمر آمادگی لازم را جهت مقابله با حوادث احتمالی دارند افزود: یک دستگاه بالگرد امدادی ام.آی ۱۷ در استان لرستان مستقر شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان عنوان کرد: این بالگرد باقابلیت جابجایی ۲۰ نفر در فرودگاه استان مستقر شده و به‌صورت کامل در اختیار استان قرار گرفته است.

فریدون خودنیا مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان نیز در این جلسه اظهار داشت: در بخش فشار ضعیف برق توسط کابل‌های خود نگهدار، همه سطح شهر توسط کابل‌های خود نگهدار تجهیز شده است.

وی افزود: عوامل محیطی مانند باران و برف بر روی کابل‌های خود نگهدار تأثیری ندارد و از این نظر مشکل خاصی وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان عنوان کرد: در بحث فشار متوسط برق در سطح شهر خرم‌آباد، بروجرد و شهرهای بزرگ استان در کل با تعمیرات خط گرم بدون اعمال خاموشی تمهیدات لازم را انجام‌شده و خوشبختانه در سیل اخیر کوچک‌ترین قطعی برقی در سطح استان نداشتیم.

وی در رابطه با بخش‌های روستایی طی طرح تعالی خدمت همه خطوط روستایی استان تعلیل شده است بیان کرد: همه اکیپ‌های برق استان از ظهر روز گذشته در آماده‌باش کامل به سر می‌برند و در صورت وقوع مشکل در اسرع وقت با توجه به امکانات موجود برطرف می‌شود.

خودنیا گفت: در هفته اخیر دو دستگاه بالابر ۲.۵ متری توسط شرکت توزیع برق استان خریداری و در خرم‌آباد مستقر شده است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image 139505031245039568201724 image image

یک دیدگاه