تاریخ خبر: ۱۰ آذر ۱۳۹۵
بیش از۱۰۰۰ فقره انواع سرقت در بروجرد کشف شد

بیش از۱۰۰۰ فقره انواع سرقت در بروجرد کشف شد

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: بیش از ۱۰۰۰ فقره انواع سرقت در ۸ ماهه نخست امسال در شهرستان بروجرد کشف شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، کشف بیش از هزار فقره انواع سرقت در بروجرد، اعتراف دو کیف قاپ حرفه‌ای به ۲۰ فقره سرقت در خرم‌آباد و دستگیری سارق ۱۱۰ میلیون ریالی اینترنتی در خرم‌آباد از مهم‌ترین رویدادهای خبری امروز نیروی انتظامی استان بوده است.

سرهنگ علیرضا دلیری فرمانده انتظامی بروجرد از دستگیری ۳۷۶ سارق و کشف یک هزار و ۱۴۵ فقره انواع سرقت در هشت ماه نخست امسال در این شهرستان خبر داد.

وی اظهار داشت: در راستای مبارزه با سرقت و جلب رضایت مردم، عوامل انتظامی این شهرستان در هشت ماه نخست امسال با رصد دقیق جرائم و استفاده از گشت‌های پنهان موفق به شناسایی و دستگیری ۳۷۶ نفر سارق خودرو، منزل و متفرقه شدند.

دلیری افزود: سارقان در بازجویی‌های اولیه به یک هزارو ۱۴۵ فقره انواع سرقت شامل ۱۲۶دستگاه خودرو و موتورسیکلت، ۲۹۵ فقره سرقت لوازم داخل خودرو ، ۳۴۴ فقره منزل، مغازه و اماکن، ۱۰۱ فقره کیف قاپی، جیب بری و کش روزنی، ۴۷ فقره احشام و ۲۳۲ فقره سرقت متفرقه اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی بروجرد عنوان کرد: در این راستا مالباختگان شناسایی و مقادیری اموال سرقتی از متهمان کشف وسارقان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

اعتراف دو کیف قاپ حرفه‌ای به ۲۰ فقره سرقت در خرم‌آباد

سرهنگ صفی‌الله بیرانوند فرمانده انتظامی خرم‌آباد از دستگیری دو سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار با اعتراف ۲۰ فقره سرقت موبایل و کیف قاپی در این شهرستان خبر داد.

وی اظهار داشت: درپی وقوع چند فقره سرقت کیف قاپی در یکی از محله‌های خرم‌آباد، تیمی از مأموران کلانتری ۱۱ این شهرستان برای بررسی بیشتر به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد افزود: مأموران در بررسی‌های انجام شده موفق به دستگیری دو سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار به هویت معلوم شدند.

وی عنوان کرد: متهمان در بازجویی‌های انجام شده به ۲۰ فقره سرقت و کیف قاپی اعتراف و در بازرسی از مخفیگاه سارقان، تعدادی تلفن همراه و کیف سرقتی کشف و متهمان جهت تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی استان قرار گرفتند.

سارق ۱۱۰ میلیونی اینترنتی در خرم‌آباد دستگیر شد

سرهنگ فرهاد ابدال چگنی رئیس پلیس فتا استان لرستان از دستگیری سارق اینترنتی و کشف مبلغ ۱۱۰ میلیون ریال وجه نقد در خرم‌آباد خبر داد.

وی بیان کرد: در پی مراجعه شهروندی به پلیس فتا استان و اعلام اینکه یک نفر کلاهبردار از طریق پیامک مبلغ ۱۱۰ میلیون ریال از حساب وی برداشت کرده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت که با کارهای اطلاعاتی و فنی متهم در خرم‌آباد شناسایی و دستگیر شد.

رئیس پلیس فتا لرستان گفت: سارق در بازجویی انجام شده به جرم خود اعتراف و مبلغ ۱۱۰ میلیون ریال مسروقه از وی کشف شد.

ابدال چگنی تصریح کرد: از شهروندان درخواست می‌شود کارت بانکی و اطلاعات آن را در اختیار افراد ناشناس قرار ندهند و به منظور جلوگیری از کلاهبرداری گزارش خرید پیامکی خود را فعال تا در جریان تمامی تراکنش‌های مالی خود قرار گیرند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه