تاریخ خبر: ۱۰ آذر ۱۳۹۵
زمینه برای حضور سرمایه گذاران «خرد» در استان لرستان فراهم شود

زمینه برای حضور سرمایه گذاران «خرد» در استان لرستان فراهم شود

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس گفت: زمینه برای حضور سرمایه گذاران «خرد» در استان لرستان فراهم شود و نباید بر سرمایه گذاری های کلان در سطح استان تکیه کنیم

به گرارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، محمدرضا ملکشاهی راد ظهر امروز در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان که در سالن جلسات اتاق بازرگانی لرستان برگزار شد اظهار داشت: همه افراد باید بپذیرند که یک وضعیت مدیریت انتقالی در حال گذر است.

وی با اشاره به اینکه اکنون سخت‌ترین شرایط مدیریت در کشور حاکم است، افزود: در این دولت روزنه‌های امید دیده می‌شوند و کارهایی که در گذشته صورت نگرفته امروزه دارد صورت می‌گیرد.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: امروزه در رابطه با جذب بخش سرمایه گذاری بین مدیران دستگاهی اجرایی همه استان‌های کشور رقابت وجود دارد.

وی بیان کرد: در صورتیکه امروز در رابطه با جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در استان عقب بمانیم فردا باید خود را مورد سرزنش قرار دهیم.

ملکشاهی راد گفت: امروزه جامعه ما مقداری عصبانی است که در این راستا باید اقدامات انجام شده بسیار خوب را بیشتر به مردم انتقال دهیم.

وی در رابطه با حوزه گردشگری استان تصریح کرد: مردم استان در رابطه با مشاغل و دیگر حوزه‌های گردشگری آشنایی لازم را ندارند.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با تاکبد بر اینکه ما تنها نباید بر سرمایه گذاری های کلان در سطح استان تکیه کنیم، خاطرنشان کرد: می‌توان با سرمایه‌گذاری های خرد نیز در سطح استان به نتیجه‌های خوبی دست یافت.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه