تاریخ خبر: ۱۰ آذر ۱۳۹۵
خیبر خرم آباد با ۲ گل استقلال اهواز را شکست داد/ عارضه قلبی برای بازیکن استقلال

خیبر خرم آباد با ۲ گل استقلال اهواز را شکست داد/ عارضه قلبی برای بازیکن استقلال

دیدار تیم‌های فوتبال خیبر خرم‌آباد با استقلال اهواز در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ دسته یک کشور با پیروزی ۲ بر صفر خیبر به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، دیدار تیم‌های فوتبال خیبر خرم‌آباد با استقلال اهواز در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ دسته یک کشور با پیروزی ۲ بر صفر خیبر به پایان رسید؛ این دیدار که به میزبانی تیم خیبر و در ورزشگاه تختی خرم‌آباد از ساعت ۱۴ امروز یازدهم آذرماه آغاز شد شاگردان داوود حق‌دوست موفق به کسب هر سه امتیاز این بازی شدند.

در این بازی تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد با گل دقیقه ۲۳ وحید همراز از تیم مهمان پیش افتاد و با گل دوم خود در دقیقه ۳۷ توسط حسین بهاروند کار را برای استقلال اهواز سخت کرد و در نیمه دوم هم استقلال اهواز نتوانست گلی به ثمر برساند تا بازی با همین نتیجه به پایان برسد.

داوری این بازی را رضا کرمانشاهی به عنوان داور وسط و قهرمان نجفی و محمدرضا طالبی به‌عنوان کمک داور برعهده داشتند و عقیل جهانبازیان هم داور چهارم این بازی بود.

تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در این دیدار با پیراهن سفید و با ترکیب روزبه سینکی، وحید همراز، محسن طرهانی، امیر منصوریان، مسعود ستاری، محمد بیرانوند، مهدی عبدی، احمد جعفری، حسین بهاروند (از دقیقه ۸۷ سیدحسین حسینی)، یاسر درویشی و محسن دوستان( از دقیقه ۸۰ شهاب دارایی) و هدایت داوود حق‌دوست به میدان رفت.

تیم استقلال اهواز نیز در این دیدار با پبراهن آبی و با ترکیب رضا صابری‌نژاد، مصیب جمعه‌زاده، مجید دیلمی، معین راشدی، جابر یوسفی، سیددانیال موسوی، حمداله ابدام، احسان آغاجری، احمد الجبوری، محمدرضا حسنی‌فر و حمید جرمی و هدایت حمیدرضا بابایی به میدان رفت.

در دقیقه ۸۵ این دیدار معین راشدی بازیکن استقلال اهواز با مشکل قلبی مواجه و نقش بر زمین شد و با حضور به موثع آمبولانس و پزشک ورزشگاه به بیمارستان انتقال یافت.

تیم فوتبال خیبر خرم آباد تا قبل از این دیدار از ۱۴ بازی با ۱۳ امتیاز در رده چهاردهم و استقلال اهواز با همین تعداد بازی با پنج امتیاز در قعر جدول ۱۸ تیمی لیگ یک باشگاههای کشور قرار داشتند

تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد با این پیروزی ۱۶ امتیازی شد و در رده سیزدهم جدول قرار گرفت و استقلال خوزستان نیز با این شکست در قعر جدول باقی ماند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه