تاریخ خبر: ۲۲ تیر ۱۳۹۵
ظرفیت‌های گردشگری شهر خرم‌آباد به مردم سوئیس معرفی می‌شود

ظرفیت‌های گردشگری شهر خرم‌آباد به مردم سوئیس معرفی می‌شود

ظرفیت‌های گردشگری شهر خرم‌آباد به مردم سوئیس معرفی می‌شود

سفیر سوئیس بابیان اینکه اعتقاد زیادی به ظرفیت‌های توریستی شهر خرم‌آباد دارم، گفت: مردم کشور سوئیس می‌توانند از ظرفیت‌های گردشگری این شهر سود ببرند.

 جولیوهاس ظهر امروز در نشست با مسئولان شهرداری خرم‌آباد که در سالن جلسات شهرداری خرم‌آباد برگزار شد ضمن قدردانی از استقبال گرم شهرداری برای این دیدار اظهار داشت: چندین بار به خرم‌آباد سفرکرده‌ام و این شهر زیباترین منطقه‌ای است که در ایران دیدم.

وی بابیان اینکه اعتقاد زیادی به ظرفیت‌های توریستی شهر خرم‌آباد دارم، افزود: تاکنون توریست‌های زیادی به ایران سفرکرده و از شهرهای مانند شیراز و اصفهان بازدید کرده‌اند که عمده این توریست‌های  افراد میان‌سال عاشق فرهنگ بوده‌اند اما این رویه تغییر خواهد کرد و جوان‌هایی به ایران می‌آیند که عاشق طبیعت و گردشگری هستند.

سفیر سوئیس با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری ایران عنوان کرد: ایران جالب‌ترین کشور جهان است و معتقدم ظرفیت گردشگری شهر خرم‌آباد بیشتر از این است.

وی بابیان اینکه مردم کشور سوئیس تقاضای زیادی در زمینهٔ توریسم دارند، بیان کرد: مردم کشور سوئیس می‌توانند از ظرفیت‌های گردشگری این شهر سود ببرند و شهروندان خرم‌آباد نیز از منابع توریستی سوئیس سود ببرند و برای توسعه در زمینه‌های مختلف از شما حمایت می‌کنیم.

هاس گفت: من سعی می‌کنیم با طبیعت‌گردی دانشم را در این زمینه افزایش دهم و توصیه می‌کنیم شما نیز در مورد کشور سوئیس آگاه شوید.

وی بابیان اینکه حدود سه هزار سرمایه‌گذار در کشور سوئیس سرمایه‌گذاری کرده‌اند، خاطرنشان کرد: شهر خرم‌آباد این توانایی را دارد که در مرحله بعد از تهران قرار گیرد.

سفیر سوئیس اظهار داشت: من به‌ عنوان سفیر می‌توانم شمارا به مردم کشورم معرفی کنم بنابراین می‌توانم مانند یک انتقال‌دهنده باشم بنابراین شما می‌توانید درخواست‌های خود را ارائه دهید و من نیز درخواست‌های زیادی از مردم سوئیس بگیرم.

وی افزود: اتاق بازرگانی سازمانی است که این نیازها را باهم هماهنگ می‌کند بنابراین من می‌توانیم در برای مراودات این هماهنگی را انجام دهم.

هاس عنوان کرد: کشور سوئیس تلاش زیادی در مورد برنامه هسته‌ای ایران انجام داد چراکه بیشتر مذاکرات در سوئیس اتفاق افتاد و من به‌ عنوان سفیر سوئیس در تهران در مورد نتیجه مذاکرات خیلی خوش‌بین هستم.

وی گفت: طی سه سال گذشته سعی کردیم زیرساخت‌های خوبی ایجاد شود تا بتوانیم نیازهای ایرانی‌ها و تقاضاهای مردم سوئیس را در ایران برآورده کنیم اما اکنون باگذشت نصف سال در این مدت کم انتظار بهشت نداریم بنابراین همه باید سخت کارکنیم تا بتوانیم زیرساخت‌ها را فراهم، سرمایه‌گذاری کنیم و ارتباط شخصی و تجاری داشته باشیم تا وقتی فرزندانمان در آینده به این زمان نگاه می‌کنند بگویند این بهترین شروع یک دوره خاص بوده است.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

1470117209 139407131623455656243364 2015608 82139726-70847261

یک دیدگاه