تاریخ خبر: ۲۲ تیر ۱۳۹۵
صادرات غیر نفتی لرستان ۱۰۰ میلیون دلار افزایش می‌یابد

صادرات غیر نفتی لرستان ۱۰۰ میلیون دلار افزایش می‌یابد

صادرات غیر نفتی لرستان ۱۰۰ میلیون دلار افزایش می‌یابد

نایب‌رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد گفت: صادرات غیر نفتی استان لرستان در سال ۹۵، ۱۰۰ میلیون دلار افزایش می‌یابد.

 محمد خاکی ظهر امروز در کارگروه صادرات غیرنفتی استان لرستان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ای که در نظر گرفته‌شده بنا است  با اقداماتی که اتاق بازرگانی در سال ۹۵  انجام می‌دهد ۱۰۰ میلیون دلار صادرات استان افزایش یابد.

وی افزود: اعزام و پذیرش هیئت‌های تجاری به کشورهای مختلف به‌ ویژه کشورهای هدف انجام می‌شود و از  اواخر مردادماه هیئت تجاری به کشور ترکیه و در مهرماه به کشور ایتالیا و برخی کشورهای اروپایی و حوزه خلیج‌فارس اعزام می‌شود.

نایب‌رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد عنوان کرد: هدف از دعوت سفیران و رایزنان بازرگانی اقتصادی و اتاق‌های مشترک، شناخت توانمندی‌های لرستان است که همه در شناخت محصولات تولیدی استان مؤثر است.

وی بیان کرد: هرکدام از سفیران و رایزنان که به استان دعوت می‌شوند حتماً یک جلسه با فعالان اقتصادی در اتاق بازرگانی خواهند داشت و یکی از اقدامات خوبی که در حال انجام و در راستای اقتصاد مقاومتی است تشکیل شرکت مدیریت صادرات است که در تیرماه  فراخوان آن انجام می‌شود.

خاکی تصریح کرد: این شرکت حتماً تا پایان سال شکل می‌گیرد و کارهای تبلیغات، بازاریابی و حضور فعال در کشور عراق انجام می‌شود.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

777939 شب قدر 82115584-70802050 ورزش همگانی

یک دیدگاه