تاریخ خبر: ۱۱ آذر ۱۳۹۵
۲۵۰ اکیپ راهداری در محورهای استان لرستان مستقر شد

۲۵۰ اکیپ راهداری در محورهای استان لرستان مستقر شد

معاون راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: ۲۵۰ اکیپ راهداری در محورهای استان لرستان مستقر و مشغول خدمات‌دهی به مردم هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد حبیب جمشیدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران بابیان اینکه در حال حاضر در محورهای ارتباطی تحت مدیریت راهداری استان انسداد محور نداریم اظهار داشت: تنها محور آزادراه پل زال به خرم‌آباد مسدود است که این محور تحت پوشش بخش خصوصی است.

وی با اشاره به اینکه ریزش کوه سبب مسدود شدن آزادراه خرم‌آباد- پل زال شده است افزود: تا زمان بازگشایی محور پل زال، محور پلدختر – خرم‌آباد محور جایگزین است.

معاون راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان عنوان کرد: در گردنه گله بادوش الیگودرز بارش برف گزارش‌شده ولی خوشبختانه در این گردنه انسداد محور نداشته‌ایم.

وی بابیان اینکه با تمام توان و ظرفیت خدمات‌رسانی در محورهای استان انجام می‌شود تصریح کرد: ۲۵۰ اکیپ راهداری در محورهای استان لرستان مشغول خدمات‌دهی به مردم هستند.

جمشیدی گفت: به مردم توصیه می‌شود ضمن اجتناب از سفرهای غیرضروری تا ۲۴ساعت آینده در صورت سفر با رعایت نکات ایمنی، قوانین رانندگی و توصیه‌های پلیس‌راه سفری ایمن را برای خود و دیگران فراهم کنند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه