تاریخ خبر: ۲۲ تیر ۱۳۹۵
کاهش ۶رتبه ای بیکاری در لرستان

کاهش ۶رتبه ای بیکاری در لرستان

کاهش ۶رتبه ای بیکاری در لرستان

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان از کاهش ۶رتبه ای بیکاری در استان خبر داد.

سید سعید شاهرخی، روز چهارشنبه در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی لرستان گفت: الگو بودن استان در کشور در برنامه های اقتصاد مقاومتی، باعث ارتقاء ۶رتبه ای نرخ بیکاری و افزایش اشتغالزایی در لرستان شده است.
وی با اشاره به تشکیل ستاد مدیریت فرهنگی و اجتماعی در لرستان ادامه داد: مهمترین مشکل، بیکاری در جامعه بوده و به دنبال آن پایین بودن سرانه خانواده و فقر را به دنبال دارد.
شاهرخی با بیان اینکه لرستان یکی از امن ترین استان های کشور بوده، گفت: آسیب های اجتماعی رابطه ای مستقیمی با جرم داشته و شرایط استان به لحاظ سرمایه های اجتماعی، در پیشگیری از وقوع جرم، مطلوب است.
وی همچنین با اشاره به برگزاری هفته فرهنگی لرستان در بوستان گفت وگوی تهران در ۲۵الی ۲۹مرداد سالجاری، گفت: فرصتی برای معرفی فرهنگ اصیل و شاخص لرستان در این هفته فراهم شده لذا از همه دستگاههای اجرایی انتظار می رود که با همگرایی، بتوانند زمینه را بر ارتقا سطح فرهنگی استان فراهم نمایند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، ادامه داد: در هفته فرهنگی لرستان تلاش برای به حد اعلا رساندن برنامه از نظر محتوایی و کمک مادی و معنوی مدیران استانی را داریم.
شاهرخی گفت: در این رویداد فرهنگی، نقش رسانه ها موثر بوده و اطلاع رسانی برای افرادی که درهمایش حضور نداشته بسیار مهم است.
وی در پایان گفت: ایجاد غرفه، نام آوران و مفاخر لرستان و فرهنگ ایثار و شهادت در هفته فرهنگی لرستان قابل پیش بینی است.

منبع: ایرنا

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

farsibiz_Guild 13940130000828_PhotoA 2070538 139503131114478707830394

یک دیدگاه