تاریخ خبر: ۱۲ آذر ۱۳۹۵
راه ارتباطی ۶۰ روستای الیگودرز همچنان مسدود است/ بازگشایی مسیر تا فردا

راه ارتباطی ۶۰ روستای الیگودرز همچنان مسدود است/ بازگشایی مسیر تا فردا

بخشدار الیگودرز گفت: راه ارتباطی ۶۰ روستای بخش بشارت الیگودرز همچنان مسدود است و تا فردا بازگشایی این مسیرها انجام می‌شود.

اصغر قهرمانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در الیگودرز اظهار داشت: براثر بارش شدید باران راه ارتباطی ۶۰ روستای بخش بشارت الیگودرز از روز گذشته تاکنون مسدود شده است.

وی با اشاره به اینکه راه ارتباطی بخش بشارت الیگودرز به دلیل ریزش کوه و تخریب سه‌دهنه پل تخریب‌شده است، افزود: در مسیر امام‌زاده حسن (ع) این شهرستان سه‌دهنه پل تخریب‌شده که میزان تخریب آن‌ها هنوز مشخص نشده است.

بخشدار بخش بشارت الیگودرز به اعزام نیروهای راهداری برای بازگشایی این مسیرها اشاره کرد و گفت: راه ارتباطی ۱۵ روستا تا عصر امروز بازگشایی می‌شود و بازگشایی و ریزش برداری مابقی روستاهای نیز تا فردا انجام می‌شود.

حبیب جمشیدی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: در پی بارش‌های اخیر راه ارتباطی بخش بشارت الیگودرز از سمت دستگرد و مرگ سر با مشکل مواجه شد که هم‌اکنون کار بازگشایی این مسیرها در حال انجام است و تا فردا بازگشایی انجام می‌شود.

وی در رابطه با مشکل راه ارتباطی آزادراه پل زال – خرم‌آباد نیز افزود: این مسیر همچنان مسدود است و هیچ‌گونه ترددی در آن انجام نمی‌شود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه