تاریخ خبر: ۱۲ آذر ۱۳۹۵
جشنواره منطقه‌ای «اتودهای نمایشی» در ازنا برگزار می‌شود

جشنواره منطقه‌ای «اتودهای نمایشی» در ازنا برگزار می‌شود

ازنا- سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ازنا گفت: ششمین جشنواره «اتودهای» نمایشی با حضور هنرمندان غرب کشور در شهرستان ازنا برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ازنا، علی محمد زیدوندی گفت: با توجه به اجرای موفق چند دوره استانی این جشنواره و با عنایت به استقبال اهالی هنر نمایش در استان های همجوار امسال این جشنواره به صورت منطقه ای و با حضور استان های غرب کشور برگزار می شود.

وی افزود: این جشنواره با هدف شناسایی استعدادهای حوزه نمایش، تقویت اجرای بداهه بازیگران، تسلط بازیگران بر کاراکترهای پیشنهادی، ایجاد همدلی و تبادل دانسته های اهالی نمایش استان های غرب کشور برگزار می شود.

زیدوندی ضمن قدر دانی از رئیس و اعضای انجمن هنرهای نمایش ازنا و همچنین اعضای شورا و شهرداری ازنا گفت: این جشنواره با مشارکت انجمن هنرهای نمایشی ازنا، شورای شهر و شهرداری ازنا برگزار می شود.

وی مهلت ارسال اثر به دبیر خانه را نهم دی ماه اعلام کرد و ادامه داد: نتایج بازبینی آثار رسیده به دبیرخانه شانزدهم دی ماه اعلام خواهد شد و مرحله نهایی آن در تاریخ ٣٠ دی ماه با حضور هنرمندان تئاتر غرب کشور در ازنا برگزار خواهد شد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه