تاریخ خبر: ۱۲ آذر ۱۳۹۵
مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان لرستان منصوب شد

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان لرستان منصوب شد

علی جهان آرا به عنوان مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی لرستان منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، آئین تودیع و معارفه مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان لرستان امروز با حضور مدیرکل امور مجلس و استان‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، مشاور دبیرکل نهاد کتابخانه‌ها و برخی از مسئولان استانی در دانشگاه فرهنگیان خرم‌آباد برگزار شد.

در این مراسم علی جهان‌آرا عضو شورای شهر خرم‌آباد به‌عنوان مدیرکل جدید نهادها کتابخانه‌‌های عمومی استان لرستان معرفی و جایگزین رضا مختارپور مدیر سابق این نهاد در استان شد.

جهان آرا که هم‌اکنون عضو شورای شهر خرم‌آباد است سوابقی چون مدرس دوره‌های عالی ضمن خدمت فرهنگیان، معاون اداری و مالی بنیاد بین‌المللی غدیر لرستان، مشاور مدیرکل و رئیس اداره روابط عمومی و اسناد آموزش‌وپرورش لرستان را در کارنامه خود دارد.

در این مراسم از زحمات رضا مختارپور که از تاریخ دوم تیرماه ۹۴ به‌عنوان سرپرست کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان لرستان فعالیت می‌کرد تشکر و قدردانی شد.

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان لرستان منصوب شد

مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان لرستان امروز با حضور سید علی بدری معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد.

در این مراسم سعید فرح‌بخش به‌عنوان سرپرست جدید دانشگاه علمی کاربردی استان لرستان منصوب و از زحمات سعید محمد‌زاده رئیس سابق دانشگاه علمی کاربردی استان لرستان تقدیر شد.

۱۰ پژوهش سرای دانش‌آموزی در استان لرستان فعالیت دارند

گودرز کریمی‌فر مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان اظهارداشت: گفتمان سازی فرهنگ تحقیق و پژوهش در جامعه به‌صورت اعم و مدارس به‌صورت اخص، مهم‌ترین رسالت آموزش‌وپرورش است.

وی با اشاره به فعالیت ۱۰ پژوهش سرای دانش‌آموزی در استان افزود: این پژوهش سراها با رویکرد حمایت از طرح‌ها و ابتکارات دانش‌بنیان و کارآفرین تلاش می‌کنند تا بستر تحقیق و پژوهش را برای دانش آموزان علاقمندو مستعد فراهم کنند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان عنوان کرد: پژوهش در جهان امروز به‌عنوان پایه پیشرفت و توسعه جوامع مطرح است و پیشرفت‌های همه‌جانبه هم زاییده پژوهش‌های گسترد علمی است.

وی با بیان اینکه دستگاه تعلیم و تربیت، گفتمان سازی و ترویج روحیه تحقیق و پژوهش را در دستور کار خود قرار داده است بیان کرد: پژوهشکده تعلیم و تربیت با استفاده از صاحب‌نظران تعلیم و تربیت و با سرلوحه قرار دادن نیازهای دستگاه تعلیم و تربیت با محوریت شعار (اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل) تلاش می‌کند تا به کاربردی کردن علوم در سطح جامعه کمک کند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه