تاریخ خبر: ۱۳ آذر ۱۳۹۵
بیش از ۱۵ کیلوگرم هروئین در شهرستان بروجرد کشف شد

بیش از ۱۵ کیلوگرم هروئین در شهرستان بروجرد کشف شد

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: بیش از ۱۵ کیلوگرم هروئین از دو سوداگر مرگ در بروجرد کشف شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، کشف بیش از ۱۵کیلوگرم هروئین در بروجرد، کشف محموله قاچاق کالای ۶ میلیارد ریالی،کشف ۱۵ تن برنج قاچاق در بروجرد و کشف ۲۱۰ کیلو تریاک در پلدختر از مهمترین رویدادهای خبری امروز نیروی انتظامی استان لرستان بوده است.

سرهنگ علیرضا دلیری فرمانده انتظامی بروجرد از دستگیری دو سوداگر مرگ و کشف ۱۵کیلو و ۳۰۰ گرم هروئین در عملیاتی مشترک با پلیس مواد مخدر استان خبر داد.

وی افزود: مأموران مبارزه با مواد مخدر لرستان، شهرستان و سربازان گمنام امام زمان (عج)در پی دریافت خبری مبنی بر جابجایی مقادیری موادمخدر توسط دوسوداگر مرگ با یک دستگاه پژو پارس از استان‌های همجوار به بروجرد، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامی بروجرد با مستقر شدن مأموران در محورهای مواصلاتی بروجرد اشاره و عنوان کرد: سرنشین خودرو با رؤیت تور ایست و بازرسی پیاده و یک گونی حاوی موادمخدر را به بیرون پرتاب و متواری می‌شود.

وی با بیان اینکه مأموران متهم را دستگیر و گونی موادمخدر نیز کشف کرده‌اند، بیان کرد: پس از توقیف پژو پارس و دستگیری دو سوداگر مرگ در بازرسی از گونی مذکور ۱۵کیلو و ۳۰۰گرم هروئین کشف شد که دو سوداگرمرگ با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

محموله ۶ میلیارد ریالی قاچاق کالا توقیف شد

سرهنگ علی احمدی تبار جانشین انتظامی استان لرستان از توقیف یک دستگاه کشنده کانتینربر و کشف کالای قاچاق خارجی به ارزش ۶ میلیارد ریال در آزاد راه خرم‌آباد – اندیمشک خبر داد.

وی افزود: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی استان در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با کالای قاچاق در آزاد راه خرم‌آباد – اندیمشک، یک دستگاه کامیون کشنده کانتینربر را توقیف کردند.

جانشین انتظامی استان لرستان عنوان کرد: مأموران در بازرسی از خودرو توقیف شده، ۱۷ تن انواع لنت خارجی قاچاق خودرو کشف و یک نفر را دستگیر کردند.

وی با بیان این که محموله قاچاق کشف شده از استان‌های جنوبی به مقصد پایتخت بارگیری شده بود، بیان کرد: کارشناسان، ارزش محموله قاچاق را ۶ میلیارد ریال اعلام کردند.

احمدی تبار گفت: متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی، راهی مراجع ذی صلاح شد.

۱۵ تن برنج قاچاق در بروجرد کشف شد

سرهنگ علیرضا دلیری فرمانده انتظامی بروجرد از کشف ۱۵ تن برنج قاچاق به ارزش یک ۷۸۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: مأموران انتظامی حین گشت به یک دستگاه کامیون کشنده در حال تخلیه بار مشکوک و بلافاصله جهت بررسی بیشتر وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی بروجرد عنوان کرد: مأموران دربازرسی از خودرو مذکور ، مقدار ۱۵ تن و ۶۰۰کیلو برنج خارجی قاچاق فاقد مجوز گمرکی را کشف و دو نفر دستگیر کردند.

وی اشاره به اینکه کارشناسان ارزش برنج های کشف شده ۷۸۰ میلیون ریال اعلام کردند بیان کرد: متهمان با تشکیل پرونده راهی مراجع ذی‌صلاح شدند.

۲۱۰ کیلو تریاک در پلدختر کشف شد

سرهنگ صفر عبدالوند فرمانده انتظامی پلدختر از توقیف یک دستگاه تریلی کشنده و کشف ۲۱۰کیلو گرم تریاک در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر جابجایی مقادیری مواد مخدر، توسط یک سوداگر مرگ با یک دستگاه تریلی کشنده از استان‌های جنوبی کشور به لرستان، مأموران پلیس مواد مخدر استان و شهرستان پلدختر موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامی پلدختر عنوان کرد: مأموران با تشکیل اکیب‌های ویژه با هماهنگی مقام قضائی در محورهای مواصلاتی پلدختر مستقر و با مشاهده تریلی، آن را توقیف کردند.

وی بیان کرد: در بازرسی از بارخودرو حامل ذرت، مقدار ۲۱۰ کیلو گرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جا سازی شده بود کشف شد.

عبدالوند گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه