تاریخ خبر: ۱۴ آذر ۱۳۹۵
۱۱۸ نقطه حادثه‌خیز در محورهای مواصلاتی لرستان وجود دارد

۱۱۸ نقطه حادثه‌خیز در محورهای مواصلاتی لرستان وجود دارد

خرم آباد- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان از وجود ۱۱۸ نقطه حادثه خیز در سطح محورهای مواصلاتی این استان خبر داد.
علی زندی فر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در سخنانی با اشاره به کاهش تصادفات جاده ای در لرستان اظهار داشت: در این راستا شاهد ۸.۲ درصد کاهش تصادفات طی امسال در استان بوده ایم.

وی با اشاره به نقاط حادثه خیز در سطح محورهای مواصلاتی لرستان گفت: این نقاط توسط کمیسیونی که پیش بینی شده در استان شناسایی شده اند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان با بیان اینکه بر اساس آخرین بررسی ها در حال حاضر ۱۱۸ نقطه پر حادثه در محورهای مواصلاتی لرستان وجود دارد گفت: برای هر نقطه حادثه خیز در سطح جاده های لرستان یک شناسنامه تهیه کرده ایم.

زندی فر با بیان اینکه راهکارهای اجرایی را برای رفع این نقاط حادثه خیز در سطح محورهای مواصلاتی لرستان تهیه شده است گفت: امسال نسبت به سال گذشته شاهد کاهش ۸.۲ درصدی تصادفات در جاده های لرستان بوده ایم.

وی با بیان اینکه طی شش ماه نخست سال گذشته ۲۸۲ نفر در تصادفات جاده ای لرستان جان خود را از دست دادند گفت: امسال ۲۵۹ نفر در تصادفات جاده ای استان جان خود را از دست دادند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه