تاریخ خبر: ۱۵ آذر ۱۳۹۵
بالگرد امدادی هلال‌احمر در استان لرستان رونمایی شد

بالگرد امدادی هلال‌احمر در استان لرستان رونمایی شد

بالگرد امدادیMI۱۷ جمعیت هلال احمر با حضور استاندار لرستان و جمعی از مسئولان استان رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، بالگرد امدادی MI17 جمعیت هلال احمر لرستان ظهر امروز با حضور استاندار لرستان، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر و جمعی از مسئولان رونمایی شد.

هوشنگ بازوند استاندار لرستان در حاشیه مراسم رونمایی از بالگرد جدید هلال‌احمر لرستان اظهار داشت: این بالگرد که ۱۷ میلیون دلار برای خریداری آن هزینه شده است در شرایط عادی ظرفیت جابه‌جایی ۱۷ نفر و در شرایط اضطراری ظرفیت حمل ۲۴ نفر را دارد.

وی افزود: ازآنجاکه بالگرد قبلی جمعیت هلال‌احمر استان ظرفیت جابه‌جایی سه تا چهار نفر را داشت این بالگرد در اختیار استان قرار گرفت.

استاندار لرستان را جز پنج‌ استان حادثه‌خیز کشور دانست و عنوان کرد: با توجه به حادثه‌خیز بودن استان این بالگرد می‌تواند نگرانی‌های مربوط به حوادث را برطرف کند.

وی در رابطه با نبود داروخانه تخصصی هلال‌احمر در استان نیز بیان کرد: برای راه‌اندازی داروخانه تخصصی هلال‌احمر در لرستان پیگیری‌های زیادی انجام شد اما مسئولان شرط اخذ مجوز را تعطیلی یک داروخانه در سطح کشور می‌دانند تا به این استان مجوز داده شود.

بازوند تصریح کرد: سال‌های گذشته به برخی از استان‌ها مجوز چند داروخانه داده‌شده است اما متأسفانه حتی یک مجوز به استان لرستان اختصاص پیدا نکرده است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه