تاریخ خبر: ۱۷ آذر ۱۳۹۵
۱۴۰ سایت نسل ۳ و ۴ در استان لرستان ایجاد می‌شود

۱۴۰ سایت نسل ۳ و ۴ در استان لرستان ایجاد می‌شود

معاون شرکت ایرانسل تعداد سایت‌های نسل ۳ و ۴ فعال در لرستان را ۳۰۷ سایت برشمرد و گفت: تا پایان این دولت بالغ‌بر ۱۴۰ سایت نسل ۳ و ۴ جدید به شبکه استان لرستان اضافه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد محمدرضا منصوری عصر امروز در جلسه شورای اداری استان که در سالن اجتماعات استانداری لرستان برگزار شد بابیان اینکه شرکت ایرانسل از سال ۹۳ تاکنون که مجوز نسل سه و چهار تلفن‌های همراه را گرفته بیش از دو میلیارد دلار در کشور سرمایه‌گذاری کرده است اظهار داشت: کل سرمایه‌گذاری شرکت ایرانسل در لرستان ۲۸۸ میلیارد تومان بوده که از این میزان ۱۳۰ میلیارد تومان در دولت تدبیر و امید انجام‌شده است.

وی بابیان اینکه در حال حاضر ۳۶ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در استان لرستان در دست اقدام است عنوان کرد: ۸۲۰ هزار مشترک فعال ایرانسل در لرستان وجود دارد.

معاون شرکت ایرانسل با اشاره به اینکه میزان مصرف ماهیانه دیتا در لرستان ۵۱۳ ترابایت بوده است عنوان کرد: میزان مصرف دیتا پس از راه‌اندازی اینترنت نسل سه و چهاردر این استان نسبت به گذشته ۲۰ برابر افزایش‌یافته است.

وی بیان کرد: امروز در شهرهای خرم‌آباد و دورود شبکه نسل چهار ثابت ایرانسل افتتاح می‌شود و تا پایان امسال بروجرد به شبکه نسل چهار ثابت ایرانسل مجهز می‌شود.

منصوری تصریح کرد: تعداد سایت‌های نسل سه و چهار فعال در لرستان ۳۰۷ سایت بوده و برنامه داریم تا پایان این دولت بالغ‌بر ۱۴۰ سایت نسل سه و چهار جدید را به شبکه استان لرستان اضافه کنیم.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه