تاریخ خبر: ۱۹ آبا ۱۳۹۴
۲۳عضو گروهک منافقین به هلاکت رسیدند/«ابریشمچی»در بین کشته شدگان

۲۳عضو گروهک منافقین به هلاکت رسیدند/«ابریشمچی»در بین کشته شدگان

حسین ابریشمچی از اعضای ارشد منافقین و ۲۲ عضو دیگر این فرقه تروریستی درحمله موشکی به کمپ لیبرتی در بغداد به هلاکت رسیدند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از منابع خبری، «حسین ابریشمچی» شکنجه گر معروف منافقین درحمله شب گذشته به اردوگاه این گروهک تروریستی در بغداد به درک واصل شد.
همچنین دراین عملیات ۲۲ نفر دیگر از اعضای اصلی این گروهک ازجمله مهدی توکل، بهزاد میرشاهی، حسن اداوی، رجب محمدی، رضا وادیان، شریف ویسی، حسین سرو آزاد، احمد مسچیان، جاسم قصیر، ابوطالب هاشمی، حمید دهقان، کیومرث یوسفی، حسین گندمی، نیره ربیعی وجواد سالاری کشته شدند.
ابریشمچی عامل اصلي جنايت عمليات مهندسی این فرقه تروریستی بود كه ٦ نفر را با شكنجه به طرز فجيعي به شهادت رساند.
گروهک منافقین می گوید ۲۳ نفر ازاعضایش کشته و شماری دیگر زخمی شده اند. براین اساس دو نفر ازکشته شده ها بر اثراصابت موشک هنوز شناسایی نشده اند.
فرماندهی عملیات بغداد تایید کرده است که اردوگاه لیبرتی شامگاه پنجشنبه هدف حمله ۱۵ راکت کاتیوشا قرار گرفته است، این در حالی است که گروهک منافقان می‌ گویند ۸۰ راکت به محل استقرار اعضای این گروهک شلیک شده است.
طبق اعلام منابع آگاه این موشک‎ها از منطقه «البکریه» از توابع شهرستان ابوغریب شلیک شدند. کمپ «لیبرتی» مقر عناصر گروهک تروریستی منافقین است که پس از تعطیل شدن پادگان اشرف به آنجا منتقل شدند.
مقامات عراق نیز از کشته شدن دستکم سه نظامی این کشور در حمله به کمپ لیبرتی خبر دادند و افزودند: ۱۶ نظامی عراقی دیگر در اثر شلیک این راکت‌ ها زخمی شدند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

صیدمحمدخان image image image

یک دیدگاه