تاریخ خبر: ۱۹ آبا ۱۳۹۴

مدیرکل استاندارد لرستان: هیچ یک ازتجهیزات مستقر درشهربازی های استان دارای تاییدیه استاندارد نیستند

تجهیزات بازی مشمول مقررات استاندارد اجباری هستند و این درحالی است که متاسفانه هیچ یک ازتجهیزات مستقر درشهربازی های استان دارای تاییدیه استاندارد نیستند.
مدیرکل استاندارد لرستان درنشست با خبرنگاران با اعلام این خبرگفت :
دراین راستا برخی ازتجهیزات بازی شهربازی خانواده، مهرورزان، دانشجووکیوخرم آباد پلمپ شدند اما متاسفانه هیچ یک ازتجهیزات مستقر درشهربازی های استان دارای تاییدیه استاندارد نیستند.
به نقل روابط عمومی اداره کل استاندارد استان لرستان، مرضیه قنبریان با بیان اینکه پنج هزار و ۳۸۲ مورد بازرسی از سطح بازار این استان در هفت ماه گذشته انجام شده است افزود:از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۵۸ مورد نمونه برداری در سطح بازار انجام گرفته است.
وی بیان کرد: درزمینه آموزش مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی، ۹۷ درصد برنامه های اداره کل تحقق یافته است.
مدیرکل استاندارد استان اظهار کرد: در این راستا سه هزار و ۸۲۲ نفرساعت آموزش انجام شده است همچنین اداره کل ۱۳۴۰ نفر ساعت آموزش دیده اند.
قنبریان گفت: ۷۰۳ مورد بازرسی از واحدهای تولیدی، تاسیسات سیلندر پرکنی و واحدهای خدماتی استان انجام شده است و این در حالی است که ۳۸۶ مورد از واحدهای تولیدی، نمونه برداری شده است.
مدیرکل استاندارد لرستان اظهار کرد: درحال حاضر ۲۴ واحد تولیدی بتن آماده در سطح استان فعال است که از این تعداد ده واحد متخلف به مراجع قضایی معرفی شدند.کیک مدرس فاقد علامت استاندارد است
به گزارش اداره کل استاندارد استان لرستان،کیک با نام تجاری مدرس تولید شرکت صنایع غذایی مدرس، به دلیل نداشتن نشان استاندارد ملی ایران، شناسایی و ازسطح بازار استان جمع آوری شد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image 139303250823482363000404

یک دیدگاه