تاریخ خبر: ۲۰ آذر ۱۳۹۵
همایش ملی «سیره علوی» ۱۵ دی ماه امسال در لرستان برگزار می‌شود

همایش ملی «سیره علوی» ۱۵ دی ماه امسال در لرستان برگزار می‌شود

خرم آباد- مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی همایش ملی سیره علوی از برگزاری این همایش در تاریخ ۱۵ دی ماه امسال در لرستان خبر داد.
امین جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در سخنانی با اشاره به برگزاری هشتمین همایش ملی سیره علوی در استان لرستان اظهار داشت: این همایش که قرار بود در تاریخ ۲۵ آذر ماه برگزار شود با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته به تاریخ ۱۵ دی ماه امسال موکول شد.

وی با اشاره به اینکه تا کنون ۱۳۱ مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه این همایش ارسال شده است عنوان کرد: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه همایش ملی سیره علوی به پایان رسیده است.

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی همایش ملی سیره علوی با بیان اینکه هم اکنون کار داوری آثار این همایش از سوی ۳۰ داور در حال انجام است تصریح کرد: امسال با توجه به پیگیری های صورت گرفته مجوز پایگاه استنادی علوم جهان اسلام برای هشتمین همایش ملی سیره علوی اخذ شده است.

جعفری بیان داشت: برای برگزاری همایش ملی سیره علوی در لرستان هفت کمیته هماهنگی کادر اجرایی، تشریفات، پشتیبان و مالی، تبلیغات و اطلاع رسانی، فناوری و اطلاعات، امنیت و حراست و همچنین نظارت و ارزیابی راه اندازی شده است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image

یک دیدگاه