تاریخ خبر: ۲۱ آذر ۱۳۹۵
بیش از ۲۸۳ میلیون لیتر بنزین در استان لرستان به مصرف رسید

بیش از ۲۸۳ میلیون لیتر بنزین در استان لرستان به مصرف رسید

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان به افزایش ۵ درصدی مصرف بنزین در لرستان خبر داد و گفت: بیش از ۲۸۳ میلیون لیتر بنزین در لرستان به مصرف رسیده است.

پیمان بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد بابیان اینکه میزان مصرف بنزین در لرستان نسبت به هشت‌ماهه سال گذشته پنج درصد افزایش یافته است اظهار داشت: در هشت‌ماهه امسال ۲۸۳ میلیون و ۶۵۹ هزار و ۵۰۰ لیتر بنزین به استان مصرف رسیده است.

وی با اشاره به اینکه میزان مصرف نفت گاز در استان در هشت‌ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته چهار درصد کاهش داشته است، افزود: میزان مصرف نفت گاز در این مدت ۳۶۹ میلیون و ۲۱۰ هزار و ۷۰۰ لیتر بوده است.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان عنوان کرد: در هشت‌ماهه امسال ۳۹ میلیون و ۴۴۷هزار لیتر نفت سفید در استان مصرف‌شده است که این میزان نسبت به مدت مدت مشابه سال گذشته ۱۲ درصد کاهش‌یافته است.

وی از افزایش ۱۹ درصدی نفت کوره در هشت‌ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: امسال پنج میلیون و ۷۲۳ هزار لیتر نفت سفید در استان مصرف‌شده است.

بهرامی در رابطه توزیع نفت سفید مدارس روستایی و منطقه محروم دلفان نیز تصریح کرد: برای توزیع نفت مدارس روستایی دلفان، فروشندگی‌های مربوطه مشخص‌شده است و در جلسه‌ای که با مسئولان بومی و محلی این شهرستان داشتیم مقرر شد آموزش‌وپرورش شهرستان لیست مدارسی که مشکل سوخت دارند به فروشندگی‌ها و شرکت نفت تحویل دهد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت توزیع نفت پس از برآورد سهیمه بنا به تعداد مدارس و سوخت موردنیاز، سوخت را به فروشندگی‌ها تحویل می‌دهد و فروشندگی نیز موظف است نسبت به توزیع آن در مدارس موردنظر آموزش‌وپرورش اقدام کند.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان اظهارداشت: در بحث توزیع نفت سفید به مدارس روستایی دلفان تاکنون دوسوم سوخت برآورد شده سهمیه، ارسال‌شده است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه