تاریخ خبر: ۲۱ آذر ۱۳۹۵
ادامه ماجراهای زیرگذر «بهارستان»/ جلسه تعیین تکلیف برگزار می‌شود

ادامه ماجراهای زیرگذر «بهارستان»/ جلسه تعیین تکلیف برگزار می‌شود

خرم آباد- شورای شهر خرم آباد در جلسه امروز یکشنبه تصمیم گرفت مسائل پروژه زیرگذر بهارستان منطقه گلدشت را در جلسه ای ویژه بررسی کند.
به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه یکشنبه بررسی وضعیت پروژه زیرگذر بهارستان در جلسه علنی شورای شهر صورت گرفت تا اهمیت موضوع و حساسیت شهردار و اعضای شورا باعث شود جلسه دیگری برای تعیین تکلیف روند این پروژه در نظر گرفته شود.

یحیی عیدی بیرانوند شهردار خرم آباد در این جلسه با اشاره به اینکه نمی توان به قرارگاه خاتم ریالی پول نداد و انتظار پیشرفت پروژه گلدشت را داشت، گفت: از شورای شهر درخواست داریم نسبت به فروش «باغ فیض» به یک سرمایه گذار و هزینه درآمد آن در پروژه زیرگذر مجوزهای لازم را بدهد.

وی با بیان اینکه از روند اجرای این پروژه راضی نیستیم، تصریح کرد: این پروژه کلان و حیاتی است و راه گریزی نداریم و باید آن را ادامه بدهیم.

فرشته طهماسبی عضو شورای شهر خرم آباد نیز در این رابطه با اشاره به اینکه ایراد این است که به قول های شفاهی برخی اعتماد کرده ایم، اظهار داشت: یکسری گفتند پیمانکار پیش قرارداد پروژه را نمی گیرد و کار را شروع می کنند.

وی با بیان اینکه الان مدرک مکتوبی از سوی قرارگاه خاتم و مراجع ذی ربط که قول های شفاهی دادند نداریم، تصریح کرد: بر اساس اطمینان به افراد کار را شروع کردیم و امروز کسی نیست کار کند.

محمدحسین حسین پور رئیس شورای شهر خرم آباد نیز با اشاره به اینکه پروژه زیرگذر بهارستان باعث بروز ترافیک در منطقه شده است، افزود: این پروژه خطر دارد و به علت بافت خاکی امکان ریزش وجود دارد.

وی در ادامه از برگزاری یک جلسه ویژه برای بررسی روند این پروژه خبر داد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه