تاریخ خبر: ۲۱ آذر ۱۳۹۵
گلزار شهدای شهر خرم‌آباد ساماندهی شود

گلزار شهدای شهر خرم‌آباد ساماندهی شود

معاون استاندار لرستان با بیان اینکه گلزار شهدای شهر خرم‌آباد ساماندهی شود، گفت:مسئولان لرستان مصوبات جلسات ساماندهی گلزار شهدای خرم‌آباد را اجرایی کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، محمد اصلانی امشب در جلسه ساماندهی گلزار شهدای استان که در استانداری لرستان برگزار شد، اظهار داشت: در رابطه با شهید و ارزش‌های دفاع مقدس صحبت‌های زیادی می‌شود اما بااین‌وجود موضوع ساماندهی قبور شهدا باید همراه با تأکید و نامه‌نگاری‌های متعدد باشد.

وی بر لزوم رفع مشکل روشنایی آرامستان خرم‌آباد تأکید کرد و افزود: برای بررسی مشکل ترانس برق این آرامستان لازم است نمایندگانی از شهرداری خرم‌آباد، سازمان آرامستان و بنیاد شهید انتخاب شود.

معاون عمران استاندار لرستان عنوان کرد: درصورتی که که ترانس موردنظر ظرفیت لازم را ندارد باید آن را تقویت کنند ولی اگر متوجه شدند این ترانس برق مصارفی غیر از هدف تأمین روشنایی آرامستان دارد باید نسبت به قطع آن اقدام کنند.

وی در بحث ساماندهی قبور شهدا به لزوم استفاده از ظرفیت پیمانکارانی که در روستاهای استان فعالیت می‌کنند تأکید کرد و گفت: طی سال گذشته حدود ۳۵۰ مورد از قبور شهدای استان توسط اداره کل بنیاد شهید لرستان بهسازی شد.

اصلانی بابیان اینکه هرکدام از ما مسئولان می‌توانیم قسمتی از حقوق سالانه خود را در راستای ساماندهی قبور شهدا پس‌انداز کنیم، بیان کرد: آیا ادامه دادن راه شهدا این است که ما عمل می‌کنیم؟ آیا حق زیادی است که هر یک از ما نذر کنیم قبر شهدا را ساماندهی کنیم؟

وی هزینه بهسازی هر مقبره را حدود دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دانست و تصریح کرد: از مدیران دستگاه‌های اجرایی انتظار می‌رود به مصوبات جلسه ساماندهی گلزار شهدا توجه کرده شاید فردای قیامت ساماندهی قبر یک شهید به داد ما برسد.

معاون عمران استاندار لرستان خاطرنشان کرد: نمایندگان دستگاه‌های اجرایی باید بااطلاع کامل از موضوع جلسه و مطالعه موضوع جلسات قبل وارد جلسه شوند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه