تاریخ خبر: ۲۳ آذر ۱۳۹۵
بیش از ۱۰۰۰ واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد لرستان احداث شد

بیش از ۱۰۰۰ واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد لرستان احداث شد

مدیرکل کمیته امداد استان لرستان گفت: ۱۰۳۶ واحد مسکن از ابتدای امسال تاکنون برای مددجویان کمیته امداد استان لرستان احداث شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، جاسم محمدی فارسانی در جلسه شورای مسکن استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد، اظهار داشت: براساس تفاهم‌های صورت گرفته مقرر شد کمیته امداد استان لرستان در سال‌های ۹۵ و ۹۶ حدود ۷۰۰ واحد مسکن مهر را برای افراد تحت پوشش این نهاد جذب کند.

وی به مشکلات سایت‌های مسکن مهر شهرستان‌های خرم‌آباد، الیگودرز و پلدختر اشاره کرد و افزود: سایت‌های مسکن مهر دو شهرستان الیگودرز و پلدختر جانمایی مناسبی ندارند که با این شرایط کمیته امداد موفق نشد از این واحدهای موجود برای مددجویان تحت پوشش خود استفاده کند.

مدیرکل کمیته امداد لرستان عنوان کرد: امسال قرارداد خرید ۱۵۰ واحد مسکن مهر خرم‌آباد بین کمیته امداد و اداره کل راه و شهرسازی استان منعقد شده است.

وی بیان کرد: کمیته امداد لرستان در راستای خرید ۳۰۰ واحد دیگر مسکن مهر با مرکز در حال رایزنی است در حالی که واحدهای پیشنهادی مسکن مهر خرم‌آباد به کمیته امداد جانمایی درستی نداشته و شرایط این واحدها اجازه نمی‌دهد مددجویان را در آن‌ها مستقر کنیم.

محمدی فارسانی بابیان اینکه کمیته امداد لرستان از ابتدای سال ۹۵ تاکنون هزار و ۳۶ واحد مسکن احداث کرده است، گفت: از این تعداد حدود ۳۳۰ واحد به‌صورت نیمه‌تمام است و مشکلاتی دارند.

وی تصریح کرد: درصورتی‌که تلاش‌هایی در راستای جابه‌جایی این واحدها انجام شود، کمیته امداد لرستان می‌تواند نسبت به خرید واحدها اقدام کند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه