تاریخ خبر: ۲۴ آذر ۱۳۹۵
۴ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان خسارت سیلاب به کوهدشت اختصاص یافت

۴ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان خسارت سیلاب به کوهدشت اختصاص یافت

فرماندار کوهدشت گفت: ۴ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان خسارت سیلاب به کوهدشت اختصاص یافته است که پاسخگوی مشکلات این شهرستان نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، نور محمد فردی بیرانوند عصر امروز در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که در دفتر استاندار لرستان برگزار شد ضمن انتقاد از میزان اعتبارات اختصاص یافته به حوزه عمران شهرستان کوهدشت، اظهارداشت:سال گذشته بیشترین خسارت سیل به شهرستان کوهدشت وارد شد در حالی که تنها چهار میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان از ۴۷ میلیارد تومان به شهرستان کوهدشت اختصاص داده شده است.

وی افزود: هنگامی که بیشترین خسارات طی سیلاب در شهرستان کوهدشت بوده، نحوه توزیع اعتبار بین شهرستان‌های استان چگونه بوده است که تنها چهار میلیارد سهم این شهرستان شده است؟ و این در حالیست که طی چند روز اخیر افراد بسیار زیادی در شهرستان کوهدشت برای اخذ خسارت سیل به ما مراجعه کرده‌اند.

فرماندار کوهدشت عملکرد بنیاد مسکن در شهرستان کوهدشت را مطلوب ارزیابی کرد و گفت:اعتراضات ما تنها به اعتبارات عمرانی که برای پروژه های عمومی در نظر گرفته شده است.

محمد اصلانی معاون عمران استانداری لرستان نیز در این جلسه بیان کرد: خساراتی که به شهرستان دوره چگنی در رابطه با ابنیه، محورهای مواصلاتی و شبکه برق‌رسانی وارد شده کمتر از شهرستان کوهدشت نبوده است.

وی تصریح کرد: سال گذشته بیشترین خسارات به شهرستان کوهدشت اختصاص داده شد به طوری که حدود دو میلیارد تومان به شهرداری این شهرستان کمک شده است.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه