تاریخ خبر: ۲۵ آذر ۱۳۹۵
یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان لرستان برگزار می‌شود

یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان لرستان برگزار می‌شود

یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر لرستان با حضور معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان برگزار می‌شود.

علی آشتاب در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر لرستان روز سه‌شنبه ۳۰ آذرماه با حضور عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استاندار لرستان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی در استان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در این جشنواره از چهار کارآفرین برتر استان تجلیل می‌شود، افزود: امسال یک کارآفرین در بخش کشاورزی و سه نفر در بخش صنعت مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان عنوان کرد: هزار و ۴۹۹ نفر برای حضور در این جشنواره در سامانه کارآفرینان ثبت‌نام کرده بودند که از این تعداد چهار کارآفرین انتخاب شدند.

وی بابیان اینکه برگزیدگان این جشنواره پس از مرحله استانی به مرحله ملی راه پیدا می‌کنند، بیان کرد: سال گذشته در مرحله استانی ۹ کارآفرین برتر به جشنواره راه پیدا کردند و در سطح ملی از ۱۳ کارآفرین ملی دو کارآفرینی از استان لرستان انتخاب شد.

آشتاب تصریح کرد: پس از ثبت‌نام کارآفرینان برای شرکت در جشنواره در مرحله اول اطلاعات آن‌ها بر‌اساس شاخص‌ها و امتیازات وزارت خانه به‌صورت سیستمی موردبررسی قرار می‌گیرد و پس از جمع‌بندی امتیازات و پالایش اطلاعات تعدادی که امتیازات لازم را کسب کرده‌اند مشخص و سپس بعد از بازدید از محل و بررسی کارگروه علمی نفرات برتر انتخاب می‌شوند.

وی گفت: هرساله در مرحله استانی ۹ نفر به‌عنوان کارآفرین برتر انتخاب می‌شدند اما امسال بنا به سیاست وزارت خانه چهار نفر به‌عنوان کارآفرین برتر انتخاب و در همین راستا دو نفر دیگر به‌عنوان شایسته برتر انتخاب می‌شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تصریح کرد: با توجه به اینکه امسال به‌عنوان سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذای شده است این جشنواره فرصت مناسبی برای معرفی کارآفرینان است تا با الگوسازی این کارآفرینان زمینه اشتغال ایجاد شود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه