تاریخ خبر: ۲۶ آذر ۱۳۹۵
یک واحد تولید سنگ مصنوعی در ازنا افتتاح می‌شود

یک واحد تولید سنگ مصنوعی در ازنا افتتاح می‌شود

خرم آباد – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان از افتتاح یک واحد تولید سنگ مصنوعی از ضایعات سنگ در ازنا خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا صفی خانی در گفتگو با رسانه ها با اشاره به اینکه ایجاد واحدهای تولید سنگ مصنوعی یکی از استراتژی های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان است، اظهار داشت: دو واحد تولید سنگ های مصنوعی در لرستان وجود دارد که یکی از آنها بهره برداری شده و یک واحد دیگر در شهرستان ازنا در حال افتتاح است.

وی با بیان اینکه یک واحد تولید سنگ مصنوعی دیگر در دورود نیز سال گذشته ۸۰۰ هزار یورو وام از سوی صندوق توسعه ملی دریافت کرد، تصریح کرد: تجهیزات این واحد خریداری شده و سوله آن در حال ساخت است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان افزود: یک واحد تولید خمیر مایع راکد نیز در استان داشتیم که شرکت سرمایه گذاری امید در رابطه با این واحد ورود کرده و بنا است یک سنگبری مصنوعی را در استان ایجاد کند.

صفی خانی با اشاره به اینکه ضعف بازاریابی و فرسودگی ماشین آلات و تجهیزات سنگ یکی از نقاط ضعف حوزه سنگ است، ادامه داد: سال گذشته به ۱۴۰ واحد از منابع صندوق ذخیره ارزی تسهیلات تزریق شد اما نتوانستند خود را در بازار پیدا کنند چون تجهیزات مدرن نداشتند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه