تاریخ خبر: ۲۶ آذر ۱۳۹۵
بازیکنان خیبر در حال جدا شدن از تیم هستند/ مسئولان به خود بیایند

بازیکنان خیبر در حال جدا شدن از تیم هستند/ مسئولان به خود بیایند

خرم آباد – سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد بر ضرورت حمایت مسئولان از این تیم تاکید کرد و گفت: بازیکنان در حال جدا شدن از تیم هستند.
به گزارش خبرگزاری مهر، داوود حقدوست در سخنانی با اشاره به وضعیت تیم فوتبال خیبر اظهار داشت: مردم خرم آباد از این تیم همواره حمایت های لازم را داشته اند و حضور شش تا هفت هزار نفری آنها در بازی با تیم فوتبال «خونه به خونه» نشانه حمایت و استقبال آنها از تیم خیبر است.

وی با تاکید بر ضرورت حمایت مسئولان لرستان از تیم فوتبال خیبر عنوان کرد: مسئولان استان به خود بیایند و از تیم حمایت کنند.

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد در ادامه سخنان خود با بیان اینکه لرستان یک تیم فوتبال به نام خیبر دارد بیان داشت: به اعتقاد من ساپورت مالی یک تیم از سوی نمایندگان مجلس و همچنین استاندار نمی تواند خیلی سخت باشد.

حقدوست با بیان اینکه تا کنون نیز تنها استاندار لرستان برای تیم فوتبال خیبر خر آباد دلسوزی و کمک کرده است گفت: امیدواریم که اهرم های فشار از سوی وی نیز موجب شود که مسئولان از تیم خیبر به صورت تمام و کمال حمایت کنند.

وی با تاکید بر اینکه این پتانسیل در تیم، مردم و طرفداران تیم وجود دارد که شرایطش ارتقا پیدا کند و در بخش یک رقمی جدول لیگ سعود پیدا کنیم گفت: امیدواریم بتوانیم جوابگوی حضور مردم خونگرم در بازی های خیبر باشیم چرا که حضور شش تا هفت هزار نفری در بازی با خونه به خونه با این اینکه هفته قبل باخت بدی داشتیم نشان می دهد که مردم از تیم راضی هستند و حمایت می کنند.

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد با بیان اینکه در حال حاضر تیم ها در حال یارگیری و برگزاری اردوها هستند گفت: این در حالیست که بازیکنان تیم خیبر در حال جدا شدن از تیم به دلیل مشکلات مالی که وجود دارد هستند.

حقدوست با بیان اینکه البته ما نیز این اختیار را به بازیکنان داده ایم که از تیم جدا شوند چرا که با این شرایط نمی توانند کار کنند گفت: ما دوست نداریم که بازیکن با آزردگی خاطر با تیم باشند و این امر نیز می طلبد که مسئولان به تیم کمک کنند.

وی با بیان اینکه مسئولان مانند سیل و بلایای طبیعی که در استان رخ می دهد و برای آنها جلسات اضطراری برگزار می کنند برای تیم خیبر، ورزش و مردم این استان نیز جلسات اضطراری برگزار کنند گفت: امیدواریم بتوانیم جوابگوی مردم ورزش دوست این استان باشیم.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه