تاریخ خبر: ۲۷ آذر ۱۳۹۵
عرضه ۵۰۰۰ عنوان کتاب و نرم‌افزار در نمایشگاه تخصصی قرآنی لرستان

عرضه ۵۰۰۰ عنوان کتاب و نرم‌افزار در نمایشگاه تخصصی قرآنی لرستان

خرم آباد- مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: پنج هزار عنوان کتاب و نرم افزار در نمایشگاه «کتاب و نرم افزار قرآنی» لرستان به بازدیدکنندگان عرضه می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، منصور احمدی گفت: با عقد تفاهم‌نامه همکاری بین دفتر قرآن و عترت و مؤسسه آوای خوش سراج، دومین نمایشگاه بزرگ تخصصی کتاب و نرم‌افزار قرآنی، طی هفته قرآن و عترت لرستان برپا می‌شود.

وی با بیان اینکه بیش از ۵۰۰۰ عنوان کتاب و نرم افزار قرآنی در این نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می گیرد، تصریح کرد: در این نمایشگاه ٢٠٠٠ عنوان نرم‌افزار با موضوع قرآن و عترت ارائه خواهد شد.

مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان افزود: علاوه‌ بر بخش کتاب و نرم‌افزار قرآنی، نمایشگاه‌های آثار هنری، عفاف و حجاب، مهدویت و کودک و نوجوان نیز در قالب برنامه‌های جانبی در این نمایشگاه برپا می‌شود.

احمدی با اشاره به برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب و نرم‌افزار قرآنی در مجتمع فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم‌آباد، گفت: آیین افتتاحیه این نمایشگاه روز سه‌شنبه ١٤ دی‌ماه هم‌زمان با اولین روز از هفته قرآن و عترت با حضور مهمانان ویژه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان استانی برگزار می‌شود.

Facebook Twitter Google+ اشتراک

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

139309240950465274294034 image image image

یک دیدگاه