تاریخ خبر: ۲۷ آذر ۱۳۹۵
کلینیک ناباروری در استان لرستان احداث می‌شود

کلینیک ناباروری در استان لرستان احداث می‌شود

قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: کلینیک ناباروری برای نخستین بار در استان لرستان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، فاز نخست بخش شیمی‌درمانی بیمارستان شهید رحیمی شهر خرم‌آباد امروز با حضور مؤسس حمایت از بیماران سرطانی نور، آیت‌الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی‌فقیه در لرستان، مدیرعامل انجمن لوپوس ایران، جمعی از خیران و مسئولان استان افتتاح شد.

فاز نخست بخش شیمی‌درمانی این بیمارستان باهمت موسسه خیریه حمایت از بیماران مبتلابه سرطان نور در استان لرستان راه‌اندازی شده است.

نادر همتی عصر امروز در مراسم افتتاح فاز اول بخش شیمی‌درمانی بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد و کلنگ‌زنی فاز دوم این مجتمع که در سالن همایش ابن‌سینای این بیمارستان برگزار شد اظهار داشت: در طول دو سال و نیم از عمر مشارکت دانشگاه علوم پزشکی لرستان رقمی معادل ۸۲ میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان کمک شده که باهمت خیرین سلامت لرستان دومین استان در جذب مشارکت‌های مردمی بوده است.

وی به راه‌اندازی بخش شیمی‌درمانی بیمارستان شهید رحیمی توسط موسسه نور اشاره کرد و افزود: فاز دوم بخش شیمی‌درمانی این بیمارستان در قالب ۲۰ یا ۳۰ تخت امروز کلنگ زنی می‌شود.

قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان عنوان کرد: نمایندگی بیماران لوپوس امروز در استان کلید خرده است و به‌زودی فعالیت آن در استان آغاز می‌شود.

وی بابیان اینکه برای نخستین بار کلینیک ناباروری در استان لرستان راه‌اندازی می‌شود، بیان کرد: تفاهم‌نامه این کلینیک منعقدشده و با راه‌اندازی آن دیگر بیماران نابارور استان سرگردان سایر استان‌ها نمی‌شوند.

همتی تصریح کرد: به همت دانشگاه علوم پزشکی و خیرین سلامت بیمارستان ۳۰ تخت خوابی برای درمان بیمارانی که در استان سرطان سینه‌دارند احداث می‌شود و پیگیری‌هایی انجام‌شده تا همراه سرای بیمار نیز در استان لرستان ساخته شود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه