تاریخ خبر: ۲۸ آذر ۱۳۹۵
نشست بصیرتی «مدافعان حریم ولایت» در استان لرستان برگزار شد

نشست بصیرتی «مدافعان حریم ولایت» در استان لرستان برگزار شد

نشست بصیرتی «مدافعان حریم ولایت» با حضور مدیر بصیرتی انقلابی معاونت تعلیم و تربیت سازمان بسیج مستضعفین در استان لرستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، نشست بصیرتی «مدافعان حریم ولایت» امروز با حضور مدیر بصیرتی انقلابی معاونت تعلیم و تربیت سازمان بسیج مستضعفین، نماینده ولی‌فقیه در استان، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل‌(ع) لرستان و جمعی از مسئولان در بیت نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان برگزار شد.

ابوذر یاسری مدیر بصیرتی انقلابی معاونت تعلیم و تربیت سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه این نشست در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این نشست در رابطه با تقویت بُعد بصیرت انقلابی و تبیین معارف سیاسی انقلاب اسلامی در حلقه‌های شجره صالحین بسیج و با محوریت استادیاران نواحی که متشکل از ائمه‌جمعه شهرستان‌ها، فرماندهان نواحی مقاومت، سخنوران و مدرسان معارف انقلاب اسلامی برگزار شد.

وی افزود: برنامه ما در این نشست به بررسی و تبادل نظر در رابطه با نحوه تحقق اهداف سیاسی انقلاب اسلامی، تقویت ابعاد بصیرتی و تبیین معارف سیاسی انقلاب در شجره طیبه صالحین منجر خواهد شد.

مدیر بصیرتی انقلابی معاونت تعلیم و تربیت سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: امیدواریم با حضور تمامی مسئولان مربوطه بتوانیم برای یک فصل برنامه‌ریزی کرده و نتایج آن را در پایان فصل مشاهده کرده و نتایج مطلوبی به دست آوریم.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image

یک دیدگاه