تاریخ خبر: ۲۹ آذر ۱۳۹۵
۱۴۰۰ نفر در جشنواره کارآفرینان برتر لرستان شرکت کردند

۱۴۰۰ نفر در جشنواره کارآفرینان برتر لرستان شرکت کردند

خرم آباد – مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: یک هزار و ۴۹۹ نفر در جشنواره کارآفرینان برتر استان شرکت کردند.
به گزارش خبرنگار مهر، علی آشتاب صبح امروز در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان گفت: یک هزار و ۴۹۹ نفر در یازدهمین جشنواره کارآفرینان استان، شرکت کرده اند.

وی افزود: از این تعداد ۲۸۶ نفر زن و ۱۲۱۳ نفر مرد هستند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: در مجموع ۴۸۱ نفر در بخش صنعت، ۲۳۳ نفر در بخش کشاورزی و ۵۶۹ نفر در بخش خدمات این جشنواره شرکت کرده اند.

آشتاب با بیان اینکه در جشنواره کارآفرینان برتر ۶ کارآفرین برتر استان مورد تجلیل قرار میگیرند و ۴ نفر از این کارآفرینان نیز به عنوان کارآفرین ملی معرفی می شوند، تصریح کرد: ۲ نفر از این افراد نیز کارآفرین شایسته تقدیر هستند.

وی ادامه داد: مواردی از جمله نوآوری، بهره مندی از گردش مالی، رشد صادرات، ارزش افزوده ریالی و دلاری، برندسازی و گسترش برند، بهره مندی از دانش فنی و … شاخص های ارزیابی در این جشنواره بوده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: این افراد توسط دو کارگروه و همچنین ارزیابان سایر استان ها مورد ارزیابی قرار گرفته اند.

آشتاب با تاکید بر اینکه هدف این جشنواره تکریم کارآفرینان و معرفی الگوهای برتر کارآفرینی به جوانان و جامعه است، ادامه داد: کسانی که در شرایط اقتصادی کنونی جامعه، اعتقاد به حفظ حیات بنگاه اقتصادی خود داشته و اشتغال زایی دارند شایسته تقدیر هستند چراکه هر لحظه امکان شکست و موفقیت این واحدها وجود دارد.

وی گفت: کارآفرینی فرآیندی است که باید همیشه مسیر رشد و ترقی اقتصادی را طی کند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه