تاریخ خبر: ۱۹ آبا ۱۳۹۴
آخرین دستاوردهای فن آوری در زمینه(IT) والکترونیک در دومین نمایشگاه الکامپ به نمایش گذاشته شد

آخرین دستاوردهای فن آوری در زمینه(IT) والکترونیک در دومین نمایشگاه الکامپ به نمایش گذاشته شد

به گزارش بامداد لرستان دراین نمایشگاه که ازچهارم تا هشتم آبان ماه درمحل دائمی نمایشگاه های بین المللی خرم آباد دایربود آخرین دستاوردهای فن آوری درزمینهIT)) و الکترونیک درمعرض دید علاقمندان قرار گرفت.
مدیر نظام صنفی رایانه استان ومسئول برگزاری دومین نمایشگاه الکامپ خرم آباد در این خصوص گفت: در این نمایشگاه شرکت های بومی و غیر بومی با برندهای معتبر وآخرین دستاوردها و فن آوریها شرکت و اداره کل حمل ونقل و پایانه ها نیز به عنوان تنها نماینده بخش دولتی با آخرین دستاوردهای خود درزمینه راهداری دیگرشرکت کننده درنمایشگاه بود.
آرش راشدی افزود: در این نمایشگاه محمد پور مدیرفروش منطقه ای مبین نت نیز حضور پیدا کرده ودرخصوص کیفیت بیشتروافزایش پهنای باند وایمکس وکاهش هزینه ها دراستان لرستان قول مساعد دادند.
استقبال از نمایشگاه راضی کننده نبود
حمید کبودی از شرکت کنندگان در نمایشگاه با بیان اینکه استقبال از این نمایشگاه ۵ روزه راضی کننده نبود گفت : ما در زمینه اینترنت وایمکس مبین نت شرکت کرده بودیم که به خوبی استقبال نشد و ما انتظار داریم از این پس نمایشگاه های تخصصی چون الکامپ که بیشترمخاطبین آن جوانان هستند در مسیر های رفت و آمد جوانان یا در مرکز شهر دایر شود.
وی افزو: وایمکس مبین نت اینترنت بی سیم می باشد که نیاز به خط تلفن و سیم کارت ندارد و مودم آن قابل حمل و جابجایی است که به دو صورت جیبی و رومیزی موجود است و در محدوده شهری همچنین سطح کشور، مشترک می تواند با همراه داشتن مودم از اینترنت با سرعت بالا استفاده کند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه