تاریخ خبر: ۳۰ آذر ۱۳۹۵
اعضای باند خانوادگی مواد مخدر در خرم‌آباد دستگیر شدند

اعضای باند خانوادگی مواد مخدر در خرم‌آباد دستگیر شدند

خرم آباد – رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان از دستگیری اعضای باند خانوادگی مواد مخدر و کشف ۱۹ کیلو و ۹۵۰ گرم هروئین در خرم آباد خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، هبت اله سرهنگ فرخی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه شخصی ساکن یکی از شهرستان های لرستان با تشکیل یک باند بسیار وسیع در زمینه تهیه و توزیع موادمخدر از نوع هروئین فعالیت دارد و هم اکنون قصد جابجایی یک محموله مواد مخدر در یکی از شهرستان ها با دو دستگاه خودرو در پوشش خانواده به صورت اسکورت را دارد رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: با تشکیل پنج اکیپ از ماموران مجرب مواد مخدر لرستان و هماهنگی با مقام قضائی، برای شناسایی به محور مواصلاتی کوهدشت – خرم آباد اعزام و نسبت به کنترل محور اقدام و پس از سه ساعت کنترل، دو دستگاه خودرو تیبا و لیفان مورد استفاده اعضای باند شناسایی شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: با تعقیب و مراقبت و حصول اطمینان از حمل مواد مخدر و رعایت همه موازین شرعی و قانونی و ایجاد تور ایست و بازرسی در محور خرم آباد – دورود ، بعد از روستای «هولاندشت» با استفاده از علائم هشدار دهنده برای توقیف خودروها اقدام که هر دو خودرو توقیف و ۶ نفر اعضای باند خانوادگی نیز دستگیر شدند.

سرهنگ فرخی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو لیفان، مقدار ۱۹ کیلو و ۹۵۰ گرم هروئین در قالب بیست بسته کشف شد.

وی گفت: اعضای باند سوداگران مرگ با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح معرفی شدند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه