تاریخ خبر: ۳۰ آذر ۱۳۹۵
۳ هکتار از گلخانه کوهدشت اجرایی می‌شود

۳ هکتار از گلخانه کوهدشت اجرایی می‌شود

استاندار لرستان گفت: ۳ هکتار از گلخانه کوهدشت تا ۳۰ دی‌ماه توسط جهاد دانشگاهی اجرایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، هوشنگ بازوند امشب در حاشیه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مشکلات صنایعی که به‌نوعی گرفتاری‌های مالی یا غیرمالی دارند در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مطرح می‌شود که امروز تعداد زیادی از صنایع استان مطرح و مصوب شدند.

وی افزود: یکی از مسائلی که مطرح شد بحث مشکلات کارخانه لاستیک بود که خوشبختانه این کارخانه بعد از سفر رئیس‌جمهور به سرمایه‌گذاری با سهام ۸۱ درصد و ۱۹ درصد سرمایه‌گذاری دولت با حجم هزار و ۵۰ میلیارد تومان صورت گرفته است.

استاندار لرستان عنوان کرد: امروز یک سری مشکلات در مورد خاک‌برداری این کارخانه مطرح شد که باید حدود یک‌میلیون مترمکعب خاک‌برداری انجام شود و در راستای مشکلاتی دارد برخی دستگاه‌ها موظف شدند نسبت به حل مشکلاتشان اقدام کنند.

وی بیان کرد: بحث گلخانه کوهدشت به‌عنوان یکی از پروژه‌های بزرگ مطرح شد که جهاد دانشگاهی این پروژه را خریداری کرده و بنا است تا ۳۰ دی‌ماه نسبت به احداث و اجرای سازه سه هکتار اقدام کند.

بازوند تصریح کرد: اگر نسبت به این برنامه زمان‌بندی انجام ندهد خلع ید خواهد شد و به شرکت‌های بخش خصوصی واگذار می‌شود.

وی گفت: درمجموع ۶۶۳ پروژه در اقتصاد مقاومتی مطرح‌شده که برخی پروژه‌ها مانند احیای ۱۰۳ پروژه راکد و تعطیل‌شده یکی از بزرگ‌ترین اقدامات است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

82155174-70875385 image image

یک دیدگاه