تاریخ خبر: ۰۲ دی ۱۳۹۵
عده‌ای به دنبال تطهیر سران فتنه هستند

عده‌ای به دنبال تطهیر سران فتنه هستند

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: امروز عده‌ای به دنبال تطهیر سران فتنه هستند و درخواست‌شان این است که سران فتنه از حصر آزاد شوند اما این‌ها باید بدانند سران فتنه مجرم هستند و باید مجازات شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، آیت‌الله سید احمد میرعمادی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خرم‌آباد یکی از راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی را کم کردن هزینه‌ها اعم از هزینه‌های فردی، اداری و حکومتی دانست و اظهار داشت: حقوق‌های نجومی چنگ انداختن به بیت‌المال است و واقعاً کسی که ماهیانه حقوق ۲۰ یا ۴۰ میلیون تومانی دارد چه فایده‌ای برای جامعه دارد؟ آیا این حقوق‌ها با دین اسلام سازگاری دارد؟

وی افزود: چطور شخصی که حقوق نجومی دریافت می‌کند می‌گوید که من مؤمن، متدین و انقلابی هستیم، کجای این عمل انقلابی است وقتی‌که فرد بیت‌المال و اموال عمومی را برای خود می‌خواهد.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان عنوان کرد: از آنجاکه یکی از راه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی مسئله کم‌خرج بودن است باید هزینه‌ها را کم کنیم از طرفی در ادارات نیز بسیاری از تجهیزات و امکانات اضافی و تشریفاتی است که باید کم شوند.

وی تقوا را جامع تمام دستورات دین اسلام دانست و بیان کرد: امام سجاد(ع) می‌فرماید تمام دستورات دین در حق‌گویی، قضاوت عادلانه و وفای به عهد می‌داند.

میرعمادی گفت: مقام معظم رهبری انتقاد شدیدی به مذاکرات هسته‌ای داشته و دارد اما فرمودند چون مسئولان امضاء کردند نقض عهد نمی‌کنیم اما اگر طرف مقابل نقض عهد کند ما هم پاره می‌کنم.

آمریکایی‌ها به هیچ قرارداد بین‌المللی اعتقاد ندارد

وی با بیان اینکه امروز ثابت‌شده که آمریکایی‌ها به هیچ قرارداد بین‌المللی اعتقاد ندارد و پایبند نیستند تصریح کرد: آمریکایی‌ها دروغ‌گو، منفعت‌طلب و سلطه‌گر هستند و نشانه انسانیت در مسئولان آن‌ها وجود ندارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان اظهار داشت: وقتی آمریکا تحریم‌ها را دوباره امضا می‌کند بدین مفهوم است که برجام را قبول ندارند بنابراین این مسائل عبرتی برای ما است که هرگز به دشمنان اسلام و قرآن، شیطان بزرگ و استکبار جهانی اعتماد نکنیم.

وی به سوم دی‌ماه روز ثبت‌احوال اشاره کرد و افزود: مهم‌ترین مسئولیت ثبت‌احوال ثبت وقایع حیاتی است که در حقیقت ثبت‌احوال مرزهای هویتی را حراست می‌کند.

افزایش طلاق و کاهش ولادت و ازدواج زنگ خطری برای جامعه است

میرعمادی با اشاره ثبت وقایع حیاتی (ثبت ولادت، ازدواج، طلاق، وفات) در ثبت‌احوال، عنوان کرد: متأسفانه آمارهای ثبت‌احوال زنگ خطری برای همه است که افزایش طلاق و کاهش ولادت و ازدواج ایجاب می‌کند که مسئولان برنامه‌ریزی لازم برای کاهش طلاق و افزایش ازدواج و ولادت را داشته باشند.

وی به لزوم ترویج ازدواج آسان و به‌موقع در جامعه تأکید کرد و گفت: والدین وظیفه‌دارند مقدمات ازدواج فرزندان را فراهم کنند و از طرفی بانک‌ها نیز وظیفه‌دارند برای پرداخت وام ازدواج به جوانان بیشتر تلاش کنند تا معطل و پشت نوبت نمانند تا از زنگ خطری که بیخ گوش همه نواخته می‌شود جلوگیری شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان مناسبت دیگر را روز یکشنبه پنجم دی‌ماه سالروز تشکیل حفاظت هواپیمایی به‌فرمان امام خمینی(ره) دانست و بیان کرد: یکی از توطئه‌های دشمنان و به‌ویژه استکبار جهانی برای ضربه زدن به‌نظام، مسئله هواپیماربایی بود که امام راحل با درایت و هوشمندی این مسئولیت را به عهده سپاه گذاشت.

تأمین امنیت پروازهای هواپیمایی غیرنظامی توسط سپاه پاسداران

وی خاطرنشان کرد: یکی از خدمات، برکات و فعالیت‌های سپاه تأمین امنیت پروازهای هواپیمایی غیرنظامی بوده است که حدود سه دهه است که سپاه این مسئولیت را به دوش گرفته که با درایت این عزیزان توطئه دشمنان در ربایش هواپیما خنثی‌شده است.

میرعمادی تصریح کرد: بیش از ۱۳۰ مورد هواپیماربایی می‌خواست در ایران اتفاق بیفتد که با خدمات سپاه این توطئه‌ها نقش بر آب شد و این موفقیت‌ها سبب شده تا امروز بسیاری از کشورها از سپاه برای چگونگی امنیت پروازها و انتقال تجارب درخواست کمک کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت عیسی مسیح (ع) در پنجم دی‌ماه اظهار داشت: اعتراض به ظلم، ایستادگی در برابر ظلم و دفاع از مظلومان از شیوه‌های حضرت عیسی (ع) مسیح بوده است که امروز نیز پیروان مسیح باید این شیوه‌ها را دنبال کنند و مانند مسیح (ع) در برابر ظلم، تجاوز، فقر و محرومیت بایستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان مناسبت دیگر را روز سه‌شنبه هفتم دی‌ماه سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی به‌فرمان امام خمینی (ره) دانست و افزود: بعد از انقلاب فعالیت‌های خوبی در مبارزه با بی‌سوادی در کشور انجام گرفت و تا حدودی این مسئله برداشته شد اما بازهم کمابیش شاهد محرومیت عده‌ای از نعمت سواد هستیم که مسئولان دست‌اندرکار امر سوادآموزی و مردم باید تلاش بیشتری داشته باشند تا این لکه ننگ برداشته شود.

پیروزی ارتش سوریه در حلب و شکست مفتضحانه تروریست‌ها

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک پیروزی حب در سوریه عنوان کرد: پیروزی ارتش سوریه در حلب و شکست مفتضحانه تروریست‌ها، داعشی‌ها، النصره و حامیان آن‌ها در این شهر بسیار مهم است.

میرعمادی بیان کرد: پیام آزادی حلب اثبات کارآمدی محور مقاومت و ناکارآمدی ائتلاف ضد داعشی بوده است.

وی بابیان اینکه در حلب ۳۵ گروه تروریستی وجود داشته است، تصریح کرد: ۶۴ کشور عضو ائتلاف ضد داعش بودند و از سویی دیگر سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا، انگلیس و کشورهای غربی، عربی و ترکیه به تروریست‌ها کمک کردند.

کمک سرویس اطلاعاتی ۱۰۰ کشور به نیروهای تروریستی در حلب

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با اشاره به اینکه سرویس اطلاعاتی حدود ۱۰۰ کشور به نیروهای تروریستی در حلب کمک می‌کردند، گفت: بیش از ۲۰۰ رسانه و شبکه علیه دولت بشار اسد شبانه‌روز فعالیت و از تروریست حمایت می‌کردند که در مقابل آن‌ها ایران، روسیه و ارتش سوریه بود.

وی خاطرنشان کرد: امروز شاهد هستیم که ایران، روسیه و دولت سوریه پیروز شدند و آن ۶۴ کشور ائتلاف ضد داعش شکست خوردند.

میرعمادی اظهار داشت: امروز تبلیغات وحشتناک رسانه‌های غرب و کشورهای عربی در برابر اراده مقاومت اسلامی شکست‌خورده است؛ پیروزی حلب دستاوردهای بزرگی برای محور مقاومت اسلامی بوده است چرا که این بشارتی برای مردم بود که مقاومت، ایستادگی و استقامت نتیجه می‌دهد و نصرت الهی را به دنبال دارد.

وی به‌روز پنجشنبه سالروز حماسه ۹ دی، حماسه مردم ایران اسلامی در سال ۸۸ اشاره کرد و افزود: ۹ دی به‌ عنوان روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نام‌گذاری شده است.

مسئله ۹ دی از وقایع مهم، ماندگار و اثربخش در انقلاب اسلامی ایران است

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان عنوان کرد: مسئله ۹ دی از وقایع مهم، ماندگار و اثربخش در انقلاب اسلامی ایران است چرا که در ۹ دی فتنه عظیمی خنثی شد.

وی با بیان اینکه فتنه سال ۸۸ فتنه عظیمی بود که اصل انقلاب اسلامی و ولایت‌فقیه را نشانه گرفته بود تصریح کرد: فتنه ۸۸ یک مسئله برنامه‌ریزی‌شده از سوی استکبار و دشمنان انقلاب اسلامی ایران بود.

میرعمادی بیان کرد: سران فتنه کاری انجام دادند که حتی ضدانقلاب هم این کار را انجام نداده بود چراکه سران فتنه برای اولین بار عناصر ضدانقلاب، بدخواه و زاویه‌دار با نظام را جرات دادند تا به کف خیابان‌ها بیایند و علیه نظام اسلامی، ولایت و مقدسات شعار بدهند.

فتنه ۸۸ یک جنایت و خیانت بزرگ بود

وی فتنه ۸۸ را یک جنایت و خیانت بزرگ دانست و گفت: فتنه گران تا آنجا پیش رفتند که به مقدسات، امام حسین (ع) و عاشورا توهین کردند؛ کسانی که علامت سبز به دستان خود بستند به هر مقدساتی اهانت کردند و تا آنجا پیش رفتند که حاضر شدند نظام اسلامی را براندازی کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان اظهار داشت: سران فتنه با علم و آگاهی ادعای تقلب در انتخابات کردند حال اینکه خود می‌دانستند خبری نیست.

وی افزود: عده‌ای از خواص بی‌بصیرت و سرمست از جاه و مقام از فتنه حمایت کردند و امروز نیز خواص بی‌بصیرت دارند از فتنه گران حمایت می‌کنند، همان کسانی که در کوچک‌ترین مسائل کشور موضع‌گیری می‌کنند درحالی‌که مردم فهیم ایران عملکردشان را می‌دانند.

میرعمادی عنوان کرد: این‌گونه افراد باید توجه داشته باشند که گذشته بسیار سیاهی دارند و تنها کسی که با قاطعیت در برابر قانون‌شکنی فتنه‌گران ایستاد مقام معظم رهبری بود که با درایت و هوشیاری بصیرت بخشی کرد و مردم نیز از ولایت‌فقیه تبعیت کردند که سرانجام چشم فتنه را کور کردند.

وی بیان کرد: امروز عده‌ای به دنبال تطهیر کردن سران فتنه هستند و درخواستشان این است که سران فتنه از حصر آزاد شوند اما این‌ها باید بدانند سران فتنه مجرم هستند و باید مجازات شوند و این از رأفت نظام اسلامی و بزرگواری رهبری است والا کاری که این افراد انجام دادند کمتر دشمنی انجام می‌دهد.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان حماسه ۹ دی را بسیار مهم دانست و گفت: ۹ دی بزرگداشت غرور ملی و نماد غیرت، بصیرت، عزت، استقلال و تبعیت از ولایت است.

وی خاطرنشان کرد: ازآنجاکه بزرگداشت ۹ دی در جهت زنده نگه‌داشتن غرور ملی و دفاع از ولایت‌فقیه است این بزرگداشت روز ۹ دی باید باشکوه برگزار شود تا در دل‌ها زنده بماند.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه