تاریخ خبر: ۰۴ دی ۱۳۹۵
بارش برف و باران در استان لرستان/ برخی راه‌های روستایی استان خسارت دید

بارش برف و باران در استان لرستان/ برخی راه‌های روستایی استان خسارت دید

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان با بیان اینکه بارش سامانه اخیر به‌صورت برف و باران تا بامداد فردا ادامه دارد گفت: به تعدادی از راه‌های روستایی در برخی نقاط خسارت وارد شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، رضا آرایی صبح امروز در جمع خبرنگاران بابیان اینکه بارش سامانه اخیر به‌صورت برف و باران با شدت و ضعف تا بامداد فردا ادامه دارد اظهار داشت: بارش در گردنه‌ها و ارتفاعات استان به‌صورت برف است.

وی بابیان اینکه تردد در همه محورها به‌آرامی در جریان است افزود: بارش‌ها تا اواسط هفته آینده به‌صورت ناپیوسته و منقطع(با توقف‌های ۲۴ ساعته) با ورود سامانه‌های جدید همچنان ادامه دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان عنوان کرد: بر اساس اعلام فرمانداری به تعدادی از راه‌های روستایی در برخی نقاط خسارت وارد شده است.

وی با بیان اینکه متوسط میزان بارش در استان ۲۷ میلی‌متر است تصریح کرد: مقدار بارش سامانه اخیر تا صبح امروز در شهرستان سلسله ۴۵ میلی‌متر، کوهدشت ۳۸ میلی‌متر، دلفان ۳۴ میلی‌متر، خرم‌آباد ۳۲ میلی‌متر، رومشکان ۳۲ میلی‌متر، بروجرد ۲۲ میلی‌متر، دورود ۲۲ میلی‌متر، ازنا ۱۹ میلی‌متر، الیگودرز ۱۴ میلی‌متر و در شهرستان پلدختر ۱۴ میلی‌متر بوده است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image 82155174-70875385

یک دیدگاه