تاریخ خبر: ۰۵ دی ۱۳۹۵
خریداری ۲۵ هزار تن شن و نمک برای بازگشایی محورهای مواصلاتی لرستان

خریداری ۲۵ هزار تن شن و نمک برای بازگشایی محورهای مواصلاتی لرستان

خرم آباد- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان از خریداری ۲۵ هزار تن شن و نمک برای بازگشایی محورهای مواصلاتی این استان همزمان با شروع فصل سرما خبر داد.
علی زندی فر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به آمادگی راهدارخانه ها و نیروهای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان برای بازگشایی محورهای مواصلاتی همزمان با فصل سرما اظهار داشت: در مجموع ۲۵ هزار تن شن و نمک برای بازگشایی محورهای مواصلاتی لرستان خریداری شده است.

وی با بیان اینکه این میزان شن و نمک در ۳۲ راهدارخانه استان دپو شده است عنوان کرد: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان آمادگی لازم برای بازگشایی و نمک پاشی سطح جاده ها را دارد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه از ۱۵ آذر ماه ۴۵۰ راهدار در قالب ۲۵۰ اکیپ در جاده های لرستان مستقر شده اند گفت: هم اکنون این نیروها در همه راهدارخانه های استان مستقر و آماده خدمات رسانی به مسافران، پاکسازی و باز نگه داشتن محورها هستند.

زندی فر با تاکید بر اینکه خوشبختانه تا کنون با اقدامات صورت گرفته انسداد محور مواصلاتی در سطح استان نداشته ایم تصریح کرد: تا کنون ترافیک در همه محورهای استان روان و برقرار بوده است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه