تاریخ خبر: ۰۶ دی ۱۳۹۵
لغزندگی شدید و کاهش دید در برخی محورهای استان لرستان

لغزندگی شدید و کاهش دید در برخی محورهای استان لرستان

رئیس پلیس‌راه استان لرستان با بیان اینکه در گردنه زالیان، رازان و گشور دلفان محدودیت دید و لغزندگی شدید جاده‌ها گزارش‌شده گفت: تردد وسایل نقلیه در محورهای استان تنها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

سرهنگ مرتضی چغلوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: با توجه به بارندگی شدید و بارش برف در برخی نقاط تردد وسایل نقلیه در محورهای استان لرستان با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است و رانندگان باید تجهیزات ایمنی کامل را به همراه داشته باشند.

وی افزود: در حال حاضر تمام محورهای استان لرستان باز است ولی به همراه داشتن زنجیر چرخ الزامی است تا رانندگان در مواقع لزوم استفاده کنند.

رئیس پلیس‌راه استان لرستان بابیان اینکه در برخی نقاط به علت مه‌آلود بودن کاهش دید وجود دارد عنوان کرد: در گردنه زالیان، رازان و گشور دلفان محدودیت دید و لغزندگی شدید جاده‌ها گزارش‌شده است.

وی با اشاره به بارش برف به‌صورت مقطعی در برخی گردنه‌های استان بیان کرد: اکیپ‌های پلیس‌راه استان لرستان به‌صورت شبانه‌روزی در محورهای استان لرستان برای خدمات‌رسانی حضور دارند.

چغلوند تصریح کرد: به هم‌وطنان توصیه می‌شود از مسافرت‌های غیرضروری اجتناب و سفر خود را به‌روز دیگر موکول کنند و حتماً تجهیزات ایمنی به‌ویژه زنجیر چرخ را به همراه داشته باشند.

وی گفت: رانندگان ضمن رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی مناسب از هرگونه عجله نیز خودداری کنند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه