تاریخ خبر: ۰۷ دی ۱۳۹۵
بیش از ۴ کیلوگرم هروئین در استان لرستان کشف شد

بیش از ۴ کیلوگرم هروئین در استان لرستان کشف شد

اخبار کوتاه انتظامی
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت:۴کیلو و ۹۰۰ گرم هروئین از یک قاچاقچی مواد مخدر در لرستان کشف شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، کشف بیش از ۱۱ کیلو گرم انواع مواد مخدر، افزایش ۹۶ درصدی کشف سرقت در بروجرد و دستگیری ۳۲ متخلف در شهرستان دلفان از مهمترین رویدادهای خبری امروز نیروی انتظامی استان لرستان بوده است.

سرهنگ هبت الله فرخی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی لرستان از دستگیری دو سوداگر مرگ و کشف ۱۱ کیلو و ۸۰۰ گرم انواع مواد مخدر در شهرستان‌های “رومشکان و دورود” خبر داد.

وی افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر جابجایی مقادیری مواد مخدر توسط یک سوداگر مرگ با یک دستگاه اتوبوس به استان‌های هم‌جوار، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان رومشکان قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی لرستان عنوان کرد: مأموران با تشکیل اکیپ‌های ویژه در دوراهی “بازوند” رومشکان مستقرشده و با مشاهده اتوبوس آن را توقیف کردند.

وی بیان کرد: با دستگیری قاچاقچی، دربازرسی از خودرو مذکور مقدار چهار کیلو و ۹۰۰ گرم هروئین که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی‌شده بود کشف شد.

فرخی گفت: مأموران مواد مخدر شهرستان دورود با دستگیری یک سوداگر مرگ مقدار شش کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک کشف کردند.

وی تصریح کرد: دو متهم همراه ۱۱ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر به مراجع قضایی معرفی شدند.

افزایش ۹۶ درصدی کشف سرقت در بروجرد

سرهنگ علیرضا دلیری فرمانده انتظامی بروجرد از افزایش ۹۶ درصدی کشف سرقت در نه‌ماهه نخست سال ۹۵ نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این شهرستان خبرداد.

وی افزود: در نه‌ماهه نخست سال ۹۵ نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹۶ درصد افزایش کشف سرقت و کاهش چشمگیر وقوع جرم را داشته‌ایم که این کشفیات با انجام طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی صورت گرفته است که در این مدت ۴۲۲ متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع ذی‌صلاح معرفی شدند.

فرمانده انتظامی بروجرد ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردمی با پلیس در اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی عنوان کرد: از شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده هرگونه فعالیت‌های غیرقانونی و مجرمانه توسط افراد فرصت‌طلب و قانون‌گریز، در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام تا نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

دستگیری ۳۲ متخلف در شهرستان دلفان

سرهنگ علی نجات کرمی فرمانده انتظامی دلفان از توقیف ۱۹ دستگاه انواع وسایل نقلیه متخلف در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی این شهرستان خبر داد.

وی افزود: پلیس اطلاعات عمومی و مأموران انتظامی دلفان در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی هشت دستگاه موتورسیکلت مزاحم و فاقد مدارک و ۱۱ خودرو متخلف را توقیف و ۳۰ نفر معتاد و مظنون را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی دلفان عنوان کرد: در اجرای این طرح نیز مقادیری انواع مواد مخدر و انواع سلاح و فشنگ کشف و دو متهم نیز دستگیر کردند.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image

یک دیدگاه